Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretitek/elvezitek a strando...

Szeretitek/elvezitek a strandot babaval, kisgyerekkel ?

Figyelt kérdés
Ebben semmi pihenes nincs, sot:/
2021. aug. 9. 15:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Utálok strandolni, gyerek előtt sosem mentünk.
2021. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

Én nem élvezem, mert egyfolytában a gyerekre figyelek. Kicsi még, 5 éves. Egy hosszt nem tudok úszni mellőle.

De nem is az én örömömért vagyunk ott.

Persze felvált az apja, de akkor se tudok felhőtlenül úszkálni. Valahogy nekem ez már nem megy, ha a gyerek ott van. Szülő üzemmódban vagyok :).

2021. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

De nem értem,ha nem élvezitek minek mentek el? Miért ne vihetné csak apa,vagy a nagymamáék a strandra,ha ők élvezik velük az időtöltést?

Vagy miért kell pont a strandra,ha azt úgyse élvezi valaki,me' hogy nem lehet a fűben napozni a gyerek felügyelet helyett?

Olyan kikapcsolódás kell akkor amit mindenki élvez.

2021. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Persze

Egyèbként nem mennénk.

2021. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

#13 nálunk pl csak az én anyukám tudná bárhová elvinni őket, de kétfelé nem tudna szakadni, még 1 gyerek után sem tudna szaladni ha kellene, olyan rossz a térde.

Múlthéten élményfürdőben voltunk, a 8 éves kint a 90 centis családi medencében akarta gyakorolni az úszást, viszont az 5 évesnek az mély volt, ő bent akart lenni a baba/picigyerek medencében - szóval egy idő után ketté szakadtunk.

Az állatkert, kirándulás nem érdekli őket, csak a játszótér és a játszóház - itt sem elég 1 felnőtt, mert kétfelé mennek, plussz ezeket (és a strandot) kizárólag ők élvezik, én rühellem pl, nincs olyan hely amit mindenki élvezne. Itthon meg nem illene végigülniük a gyerekkorukat (így is iszonyat ritkán megyünk bárhová), úgyhogy néha muszáj kibírnunk

#6

2021. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

13!

Azért, mert nem ÉN vagyok a középpontban, hanem a lányom boldogsága!!

Azt hittem, ezt egy szülőnek nem kell elmagyarázni....


Különben sosem napozok, mert fehérbőrű vagyok. Csak úszok.

2021. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
Amikor öcséim kicsik voltak, nem, nem élveztük. Senki. Az egész arról szólt hogy a két kisebb üvölt, követeőllzik, semmi nem jó, folyamat a nyomukban lenni... nagyon-nagyon fárasztó, pedig mi hárman is voltunk rájuk. A végén kivétel nélkül mi "nagyok" hulla fáradtan és agyilag zokniként jöttünk haza. :D
2021. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
32%

16,baromira boldog lesz attól,hogy te a hátad közepére se kívánod az egészet,pedig csak egy simán vízben lubickolásról van szó..

Vagy nem értem,mi az ördögöt akarnátok ti csinálni egy strandon amit gyerekkel nem lehet? Beülni a medencébe? Úszkálni? Enni egy fagyit vagy lángost?

Ezeket miért ne lehetne gyerekkel megoldani úgy,hogy mindenkinek jó legyen? 🙄

Persze,most jön az,hogy nekem álom gyerekem van minden megoldható a tiétek meg problémás meg üvölt meg tököm tudja mi jön még ilyenkor és csak képtelen vagyok megérteni.

Tényleg nem tudom megérteni,hogy ha valamit nem akarsz miért kell.Címszóval,hogy a gyerek miatt..

2021. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, hogy nem tudod megérteni.

Nem elég az a boldogságodhoz, ha látod, hogy a gyermeked milyen jól érzi magát?? Hogy pancsol, csúzdázik, fürdik?


Nekem elég. A boldogságomhoz. De emellett én nem tudom úgy jól érezni magam, annyit úszni, mittudomén

2021. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%
Jaj,de bírom itt ezt a sok mártírt,aki azthiszi annyit mond,hogy a gyerekemért megteszem me' muszáj.Ha lesz egy kis időm sajnálni foglak,hogy neked a strandon kell szenvedni ameddig a gyereked jól érzi magát,jó? :D
2021. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!