Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretitek/elvezitek a strando...

Szeretitek/elvezitek a strandot babaval, kisgyerekkel ?

Figyelt kérdés
Ebben semmi pihenes nincs, sot:/
2021. aug. 9. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Élvezni élvezem abban az értelemben,hogy jó látni, ahogy a gyerek jól érzi magát. Amúgy meg irtó fárasztó, nem is elsősorban fizikailag, hanem mentálisan: egy másodpercre nem nézhetsz félre, mert elesik, elcsúszik stb.


Mi a hétvégén nagyszülőkkel voltunk, így 4-en egész kényelmes volt a 2 gyerekre (2 és 4 évesek) :)

2021. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2021. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Mi is most voltunk nyaralni a 2évesünkkel.

Elvezte. Élveztük mi is, jo vplt latni hogy örül, és az is kikapcsolódás, pihenes volt.

Vagy egyszerre 3an voltunk benn, úszógumival a nagyobba, vagy án vagy a férjem felváltva a babás medencébe, addig a másikunk pihent.


Tavaly ugyan igy csináltuk.

2021. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
a gyerek igen, én akkor amikor apa vagy nagyi elviszi fürdeni vagy játszani :)
2021. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Valóban nincs benne pihenés, de ettől függetlenül szeretem, mert a gyerekek élvezik. Amúgy én sosem tudtam pihenni strandon, túl nagy a nyüzsgés, nem is ezért járok oda.
2021. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
A legkevésbé sem! Olyan fáradtan jövünk haza, hogy hihetetlen
2021. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Aki nem élvezi, miért van lepontozva?
2021. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nagyon élvezzük!

Sőt, a nyaralásokat is!

Persze, hogy nem pihentető, de a kisbabás/kisgyerekes időszak nem is a pihenésről szól!

2021. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Persze,azért is megyünk.Már kisbabaként is vittem mindig,igaz javarészt a fűben pihentünk vagy a játszótérre vittem egy kicsit be a többi gyerekhez,de most hogy elmúlt 1,5 éves be tudtam vinni a medencébe.

Én nem vittem babamedencébe,egyáltalán nem élvezte.De a nagy medencét igen.

Az úszó gumit is ki kellett rakni,mert ki akart mászni miután ráérzett,hogy jó kint lenni.

Kézben úsztattuk többnyire egy fél órát aztán kivittük.

2021. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Mi éppen nyaralunk egy 4,5 évessel, egy 2 évessel és egy 7 hónapossal. Nekem egy büntetéssel felér a dolog, a pici altatása katasztrófa, de a nagyobbak jól érzik magukat. Ez van, ez már nem rólam szól hanem a gyerekekről.
2021. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!