Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik megint éjszaka...

Miért eszik megint éjszaka többször?

Figyelt kérdés

8hós baba ujabban éjszaka is többször eszik. Nem elég neki a víz - próbáltam. Most éjszaka is - lefekvés előtt evett kb fél8kor, utánna fél 11kor megint majd 3kor, reggel 7kor kelt és csak ivott kicsi teát.

AZ előző egy hétben nemigazán evett rendesen - beteg volt. Most pótolná be? Vagy fejlődési ugrás lenne? Esetleg a foga miatt - igen, jön neki-?

Szerintetek miért lehet? Mit adjak neki enni hogy ne vagy csak kevesebbszer ébredjen enni éjszaka?


2008. dec. 10. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,szerintem most napközben próbálj meg neki többet enni adni.

Ha napközben jókat eszik,akkor éjjel az éhség miatt már biztosan nem fog ébredni.

Amikor a kislányom ennyi idős volt,mint a te babád,akkor reggelire anyatej/tápszer,tízórai-gyümi,délben húsos vagy sajtos főzelék,uzsi szintén főzelék hús nélkül,vacsi anyatej+tejpépet adtam neki.Nem ébredtünk éjjel enni,csak ha szomjas volt.

Remélem azért tudtam segíteni.

2008. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

sztem is nappal pótold-egy ekkora babónak már csak hajnalban kellene ennie,ha 8körül evett.a foga miatt is kelhet.biztos lepontoznak-de én nem adtam az ekkora fiamnak enni már éjszaka-mert tudtam,h nem lehet éhes.3 napig ébredt uabban az időben-és mindig kevesebbet sirt,majd már nem is ébredt fel.próbáld a suttogó módszerrel visszaaltatni,ha ismered-és,ha nem idegenkedsz tőle.hidd el,megéri,mint még hosszú ideig éjszakánként szoptatni többször.

2008. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tápszeres a baba. Nappal akárhogy probálom nem eszik többet.

A suttogo modszert nem ismerem. Leírnád kérlek?!

Köszönöm.

2008. dec. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!