Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőlködik a kislányom kakija...

Erőlködik a kislányom kakija normális de elzöldult már? Nyög rángatozik Mi lehet? 3 hónapos

Figyelt kérdés
Espumisan nem vált be, biogaiat mióta megszuletett adom neki ma 3 hónaposan. Has fájós volt 1 honapig. Ez nem hasfájás mert azt észre veszem, vagyis no nem annak tűnik. Teát hippre váltottam. Tápszert a nutrilom ar elejitől fogva eddig jó volt neki. Most egésznek ha fent van ezt csinálja erőlködik. Sehogy sem jó. A tapszert 120rol 150 re váltottam mert megeszi a 150et. Nem tudom mitől lehet. MA vettem SAB SIMPLEX... Azt hitem hat mert abba hagyta kicsit de most teljes 6tól fél10 ig nyögött erőlködöt. Probaltam maszirozni a hasát nem jó neki, tornáztatni, szélcső, hasra tettem. sehogy sem jó. Ha adnák neki fenistilt akkor enyhitene a fájdalmat? Mert nagyon rossz nézni ahogy szenved vagy mit ajánlotok. Ja még az bufizni nehezen bufizik nagyon de 2tőnél nem teszem le még ha órakig is tart csak nagyon nehez azt is mert majd kirangasa magát a kezemből. Segitsen valaki légyszi már csak hetfon tudom orvoshoz vinni. Kb 2napja csinálja folamatosan az előtt is mar vsgy 1 hettel de csak nagyon ritkan de most 2 napja megállás nelkul... Helyesírásért 1000 bocsi a telefon atjavít mindent.

2021. aug. 13. 22:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

fenistilt ne adj hasfájásra. gondolom amikor felírták, nem erre.

ha ma is szenved, én elvinném ügyeletre. picike még

2021. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szenved igen :( viszem őt meglátjuk mit mondonak de adtam neki nurofent nem hat espumisan nem hat sab simplex nem hat biogaia nem hat semi nem hat :( kitudja mi baja lehet de nagyon sajnalom :( az en kicsikem olyan jo baba volt sose sirt ataludja az eszakat de most egesz megváltozott csak sir meg rangatozik nyög :( erőlködik...
2021. aug. 14. 11:52
 13/30 anonim ***** válasza:
Na hogy van a kislányod?
2021. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Voltam azt mondta májbetegsége van.De majd kinövi adig kikel birni ahigy szenved bent akarták hagyni de mondták hogy nem csinálnak vele semit csak megfigyeles alat lene adig meg ki nem növi.. en meg nem hagytam mert az anya nem lehet bent... :( nem tudom mit csináljak rosz nezni ahogy szenved. Azt mondták vsshianya is van de nm adtak ra semit... :( szeretnem mas kórházba vinni de be utaló kell azt meg nem fognak adni mert az van ra irva hogy az anya nem egyezett bele hogy a kórházba maradjon. :( pedig beleegyeztem volna ha tudom hogy csinálnak vele valamit akor anya nélkül is de ugy hogy csak megfigyeles oszt nem is lehetek vele nem egyeztem mert azt mondták adig meg ki nem növi.. No oszt ha 1-2 évesre növi ki :((
2021. aug. 14. 21:27
 15/30 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon roszz :(( nem is hogy sir csak erőlködik mar anyjra hogy a hangja is elmegy
2021. aug. 14. 21:28
 16/30 anonim ***** válasza:
Miféle májbeteg? Mi van a zárójelentésre írva?
2021. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Meteorizmus... Nem mondták pontosan
2021. aug. 15. 07:07
 18/30 A kérdező kommentje:
Ha az.. De mondták,hogy májbetegség de kinövi. Kórhazban is csak megfigyelés les alatt lenne
2021. aug. 15. 07:09
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben elmennék holnap a saját gyerekorvoshoz. ő már látta a babád, rendesen megbeszélhetitek a panaszokat
2021. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A meteorizmus nem májbetegség, hanem puffadás. Gyötrik a bélgázok. Válts tápszert, és tornáztasd, amennyit csak lehet. Az a baja, hogy nem tud pukizni.
2021. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!