Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőlködik a kislányom kakija...

Erőlködik a kislányom kakija normális de elzöldult már? Nyög rángatozik Mi lehet? 3 hónapos

Figyelt kérdés
Espumisan nem vált be, biogaiat mióta megszuletett adom neki ma 3 hónaposan. Has fájós volt 1 honapig. Ez nem hasfájás mert azt észre veszem, vagyis no nem annak tűnik. Teát hippre váltottam. Tápszert a nutrilom ar elejitől fogva eddig jó volt neki. Most egésznek ha fent van ezt csinálja erőlködik. Sehogy sem jó. A tapszert 120rol 150 re váltottam mert megeszi a 150et. Nem tudom mitől lehet. MA vettem SAB SIMPLEX... Azt hitem hat mert abba hagyta kicsit de most teljes 6tól fél10 ig nyögött erőlködöt. Probaltam maszirozni a hasát nem jó neki, tornáztatni, szélcső, hasra tettem. sehogy sem jó. Ha adnák neki fenistilt akkor enyhitene a fájdalmat? Mert nagyon rossz nézni ahogy szenved vagy mit ajánlotok. Ja még az bufizni nehezen bufizik nagyon de 2tőnél nem teszem le még ha órakig is tart csak nagyon nehez azt is mert majd kirangasa magát a kezemből. Segitsen valaki légyszi már csak hetfon tudom orvoshoz vinni. Kb 2napja csinálja folamatosan az előtt is mar vsgy 1 hettel de csak nagyon ritkan de most 2 napja megállás nelkul... Helyesírásért 1000 bocsi a telefon atjavít mindent.

2021. aug. 13. 22:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Tornaztatom de nem jönnek szelek. Tudom hogy a meteorizmus mi, de valamit beszélt a májáról is szlovákiában lakom megértettem csak nem tudom pontosan miféle betegség. Igen bemegyek hétfőn és nagyon remélem hogy adnak rá valamit.. nem hagyák kinlodni a kicsimet.. Ma zöldet kakilt és a zöld kakiban voltak fekete sötét zöld darabokn,az mitől lehet az is a májától??
2021. aug. 15. 12:34
 22/30 A kérdező kommentje:
Mama zoldes barnasat hányt
2021. aug. 15. 13:59
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem tartanak kórházban gyereket addig, amíg ki nem nő valamit. Miért nem maradhattál bent vele? A színes hányás nem hangzik jól így, hogy fehéret eszik...
2021. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
3 hónapos baba nem szokott színeset bukni. én bevinném és kivizsgálást kérnék.
2021. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%
Zöldes barnás hányás nem jelent jót.Holnap vidd el a saját gyermekorvosotokhoz hogy normálisan megvizsgálja.
2021. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Hogy van a baba? Voltatok orvosnál?
2021. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Korhazban van a mája nagyobb. Azt mondják nem e fertőzés vagy gyulladás. Holnap jön az eredmény hogy mitől nagyobb. Nagyon félek nem jókat olvastam erről.
2021. aug. 17. 11:37
 28/30 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok, kitartás nektek!!!!
2021. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kislánynak.
2021. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 🙏
2021. aug. 17. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!