Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőlködik a kislányom kakija...

Erőlködik a kislányom kakija normális de elzöldult már? Nyög rángatozik Mi lehet? 3 hónapos

Figyelt kérdés
Espumisan nem vált be, biogaiat mióta megszuletett adom neki ma 3 hónaposan. Has fájós volt 1 honapig. Ez nem hasfájás mert azt észre veszem, vagyis no nem annak tűnik. Teát hippre váltottam. Tápszert a nutrilom ar elejitől fogva eddig jó volt neki. Most egésznek ha fent van ezt csinálja erőlködik. Sehogy sem jó. A tapszert 120rol 150 re váltottam mert megeszi a 150et. Nem tudom mitől lehet. MA vettem SAB SIMPLEX... Azt hitem hat mert abba hagyta kicsit de most teljes 6tól fél10 ig nyögött erőlködöt. Probaltam maszirozni a hasát nem jó neki, tornáztatni, szélcső, hasra tettem. sehogy sem jó. Ha adnák neki fenistilt akkor enyhitene a fájdalmat? Mert nagyon rossz nézni ahogy szenved vagy mit ajánlotok. Ja még az bufizni nehezen bufizik nagyon de 2tőnél nem teszem le még ha órakig is tart csak nagyon nehez azt is mert majd kirangasa magát a kezemből. Segitsen valaki légyszi már csak hetfon tudom orvoshoz vinni. Kb 2napja csinálja folamatosan az előtt is mar vsgy 1 hettel de csak nagyon ritkan de most 2 napja megállás nelkul... Helyesírásért 1000 bocsi a telefon atjavít mindent.

2021. aug. 13. 22:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Helyesírásért tényleg bocsi. Remélem tudjátok értelmezni.
2021. aug. 13. 23:00
 2/30 anonim ***** válasza:
sír is?
2021. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A fenistil allergiára való, nem fájdalomra.

Nurofen, panadol baby jó fájdalomra.

2021. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hat inkább cdak erőlködik közben neha sír
2021. aug. 13. 23:47
 5/30 A kérdező kommentje:
És a nurofent hogy adjam neki?
2021. aug. 13. 23:48
 6/30 anonim ***** válasza:
A fecskendővel a pofazacsiba ovatosan nyomd, ahogy a k vitamint is kell, az adagolás meg rajta van a dobozon.
2021. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem a helyesírás miatt nem lehet értelmezni. Most akkor kakil vagy nem kakil? Tápszert váltottatok? Fenistil hogy jön ide? Ugye nem azt akarod mondani, hogy úgy tartogattok otthon gyógyszereket, hogy azt sem tudod, mire jók? A Fenistil azért általában menni szokott pedig.
2021. aug. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A Nutrilon az nem tápszer, hanem egy sűrítő anyag, amivel az anyatejet, vagy tápszert lehet sűríteni. Remélem nem azon él a gyerek...
2021. aug. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az orvos irja ki neki mindig a nutrilon Ar és azon él igen. Kakil zöldet. Nem valtottunk tápszert. Van itthon fenistil ha valami gond lenne.Hát ugy mondták allergiára és fájdalom csillapító. Azért kérdem hogy lehet e adni nyilván nem nyugtatózom a lányom
2021. aug. 14. 08:40
 10/30 anonim ***** válasza:

Az AR tápszerek okozhatnak székrekedést, meg kell találni a megfelelőt. Nekünk a Milumil AR okozott szorulást és a Humana Baby fit reflux tápszer vált be.


A Fenistilnek nincs fájdalomcsillapító hatása, ez egy antihisztamin.

2021. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!