Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátoknak mikor kezdett...

A babátoknak mikor kezdett változni a szeme színe?

Figyelt kérdés
Az én kisbabám sötétkék szemmel született, mint a legtöbb baba. Írjatok minél többen, hogy nálatok mikor állt be változás - ha beállt egyáltalán. :-)
2008. dec. 10. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is sötétkék szemmel született, most 9 hónapos, és mostanában kezdett el barnulni a szeme, inkább csak a sötétkék részben vannak már barna pöttyök.
2008. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam középkék szemmel született. Most múlt 5 hónapos és már egyre világosabb kék.
2008. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam barna szemmel született. 1 hónapos korára mér kék volt, az világosodott. Kb 4 hós korára beállt, azóta ugyanolyan. Most 2 éves:) Nála az is érdekesség, hogy hosszú, majdnem fekete hajjal született, 3 hósan pedig már szőke volt, azóta is:)
2008. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak szürkés kék szeme volt mikor született, most is olyan, cseppet se változott és azt mondják, már nem is nagyon fog (másfél éves). Ez azért fura, mert erre, hogy kék szeme legyen 15% esély volt. Én jobb szerettem volna ha barna a szeme..dehát nem kivánságműsor :)
2008. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv.Az én kisfiam is sötétkék szemmel született, ami fokozatosan kivilágosodott.Most világoskék 6 hónaposan és elég valószínű, hogy az apja szemszínét örökli, az enyém ugyanis sötétbarna.:D A szemszín kalkulátor 38%-os esélyt lát rá, hogy kék marad, az én repeső-reménykedő anyai szívem 99%-ot súg.:D További kellemes várakozást mindenkinek!
2008. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!