Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már kölcsön vagy...

Adtatok már kölcsön vagy kértetek már kölcsön pelenkát?

Figyelt kérdés

Pl. váratlanul elfogyott, nem vittetetk eleget magatokkal, stb,

Megesett már veletek?

Vagy olyan, hogy más jött oda, kérni tőletek? Adtatok?



2021. aug. 18. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Olyan előfordult egyszer, hogy elmentünk barátnőmhöz kertipartizni, szülinapozni és a rengeteg csomag közül pont a pelenkázótáska maradt otthon... 🤦‍♀️ Ez van ha a férj pakol.. De a gyerekei is ugyanezt a méretet hordták, így nem volt semmi probléma.

Más anyukának is adtam, szomszédom unokája, aki akkor nappal már szobatiszta volt, kitalálta, hogy a nagyszülőknél alszik. De a szülők csak egy pár órás látogatást terveztek, ezért nem hoztak pelust, így tőlünk kértek. Semmi rossz nincs ebben, előfordulhat.

2021. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

10

Ha kinövi, megy adományba... nem akkora tragédia

2021. aug. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Adtam már kölcsön. Pláza pelenkázójában az egyik anyuka kisfia pelenkázás közben elkezdett pisilni, kakilni egyszerre és belement a friss pelusba.


Az anyuka kért tőlem egy pelenkát mert nála nem volt másik, csak ezzel szaladt be tisztába tenni a babát.

2021. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem mindig minden elfogy, nagyon szétszórt vagyok, de valahogy pelenkás vészhelyzet még nem volt sosem. Ha kérnének, vagy látnám, hogy valakinek nincs, adnék.


Aki meg felhalmoz 100 tonna pelenkát otthon, nem fél, hogy a gyerek kinövi, mielőtt felhasználná őket? :D

2021. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk mindig van itthon 3 doboz. Ha kinövi, akkor eladom vagy odaadom a védőnőnek. 🤷
2021. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha a csomag közben növi ki, hiába halmoztál fel több csomaggal, elfogyott a pelenkád...

Olyan is van, hogy nem fazon tovább egy pelenka és màs márka ugyanazon mérete kell tovább, mert pl: úgy megnyúlt vagy éppen megcombosodott a gyerek.

Nem érdemes halmozni.

Egyébként sose fordult elő, hogy váratlanul elfogyjon.

2021. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!