Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi szólnátok ha egy ismerősötö...

Mi szólnátok ha egy ismerősötöknek kölcsön adnátok pólyát meg baba ruhákat, és ő véletlenül beszínezte őket?

Figyelt kérdés

az van hogy kaptam kölcsönbe egy ismerősömtől baba ruhákat meg pólyákat, és mikor kimostam, véletlenül belekerült a mosásba a pici fürdőköpenye ami sárga és természetesen enged. Így minden kisruha sárga lett :(

igaz a mosásban csak 3 fehér bodi meg 2 fehér pólya ami nem az enyém... de én úgy félek neki szólni, megmondani (mit fog rá szólni). Ti mit mondanátok?


2012. febr. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
kellemetlen, de megesik mindenkivel! :) én nem mondanék semmit, nevetnék egyet, és kész.
2012. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha már nem tervezek több gyereket akkor azt mondanám, hogy semmi baj



Én helyedben elmondanám és felajánlanám, hogy kifizetem

2012. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam én is hogy kifizetem neki.
2012. febr. 5. 16:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Így én is jártam, ráadásul pirossal mostam össze. De! Utána "most már úgyis mindegy" alapon a beszínezett kis ruhákat kimostam még egyszer, fehérítővel (Domestos) és kijött belőlük a szín :-)) Amúgy meg azt csináltam volna ha nem jött volna ki, hogy a mieink közül adtam volna helyette ruhát.
2012. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha alapból fehérek, akkor áztasd be 3-4 percre cloroxba (hipóba), azután mosd ki őket újra. Nekem nagyon szépen kihozta a nem odaillő színt, pedig voltak köztük mintásak is.

(Ha beáztatod, folyamatosan mozgasd át kézzel, és ne hagyd ott.)

2012. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
próbáltam már a mindent ruhafehérítő, clorox és nem lett fehér, de még egy picit se engedett a színből... mondjuk még a Domestos-t nem próbáltam... de már nem nem nagyon merem, mert csak az anyagot rontom vele
2012. febr. 5. 17:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Vennék az ő gyerekének valami új darabot.
2012. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan gáz! Most ha tfh egenletes sárga nncs gond...
2012. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A DM-ben lehet kapni párszáz forintért mosásmentőt.Direkt ilyen esetekre.Egyébként én is jártam már így, aztán kimostam a ruhákat újra és olyanok voltak mint ha mi sem történt volna.

13 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy kölcsön kapott bodyra, és rugira 2-3 csepp hypo ment véletlenül. Én vettem helyette másik bodyt és rugit, de visszaadtam azt is, amivel a baleset történt, a barátnőm mondta, hogy nagyon rendes vagyok, nem kellett volna újat venni ezért.
2012. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!