Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne ébredjen fel amikor leteszem a kiságyába?

Figyelt kérdés

4 hetes a babám, az elalvással semmi gond, a karomban mindig elalszik, viszont amikor leteszem, csak max fél órát tud aludni nappal (éjszaka nincs ilyen gond). Pedig evés után büfizett, pocak nem fáj, és amikor felveszem könnyen vissza lehet ringatni, csak letenni nem.

Segítsetek légyszi, mert így semmit sem tudok mellette csinálni (még mindig pizsamában ülök pl. :))

Nagyon köszi


2008. dec. 10. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt tanacsolta a vedono,hogy tegyem melle a pulcsim hogy erezze az illato,nekem bevalt.

udv.3.5 hos kisfiu anyukaja.

2008. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom...
2008. dec. 10. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
En a Suttogo c. konyvben olvastam, hogy ez egy tipikus problema, mert a babanak meg kell tanulnia sajat magatol elaludnia. O mar igy szokta meg, nala ezt a szokast kijavitani nehezebb lesz. Jobb lenne, ha a kisagyaban aludna el. Ezt ugy szoktak elerni, hogy amikor latod, hogy asitozik, akkor lerakod a kisagyaba. Ott maradhatsz mellette, amig elalszik, de a lenyeg, hogy a sajat helyen aludjon el. Gondolom ezt az o eseteben egy kicsit nehezebb kivitelezni, mert ha majd le akarod rakni, akkor sirni fog, de ebben az esetben kicsit kemenynek kell lenned.
2008. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam az vált be, hogy mivel a karomban felém fordulva alszik el, azért a kiságyba is az oldalára fordítva teszem be. Később hanyatt fordul, és alszik tovább. Csak amíg mélyen nem szundít addig ébred fel, ha esetleg hamar a hátára gördül.
2008. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg pólyába rakni ha nincs abban!az én lányom 3 hetes és a kezemben alszik el de nem ébred fel ha lerakom mert pólyában van és az egy biztonságérzetet ad a babának!!
2008. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!