Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tartja a fejét baj lehet?

Nem tartja a fejét baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Jelenleg 3 hónapos lett most 18.àn. az a probléma hogy hason fekve nem igazán szeret lenni úgyis emeli a fejét de nem annyira amennyire kellene viszont hogyha hanyattfekvésből próbálom felhúzni ülésbe óvatosan úgy abszolút de nem tartja a fejét inkább csak azt hogy hátra hanyatlik neki a buksija viszont hogyha kézben tartom akkor elég stabilan tehát abszolút nem inog a feje tényleg nagyon sokáig tudja tartani a fejét. voltunk vele a védőnőnél ő tovább küldött bennünket gyerek neurológushoz nem tudom hogy esetleg mire számíthatok. Azt még meg kell hagynom hogy őneki magzati korban volt baloldali agykamratágulat a amit hálistennek a 34 35 hétre teljesen kinőttük tehát már nem láttak neki agykamratágulat ott konkrétan ez miatt is mennünk kell gyermek neurológushoz nem tudom hogy mire számíthatok Most próbálom aztat hogy többet has altatom itthon és most napi szinten próbálok olyan tornát belevinni hogy a kezét mozgatni erősíteni meg ülésbe felhúzni óvatosan hanyattfekvésből aztán majd meglátjuk hogy mi lesz nem tudom esetleg hogy tudnátok e valamilyen tanácsot adni.

#3 hónapos #hanyatlás #Fejtartàs #Nem stabil
2021. aug. 19. 08:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszod :)

Már az én kislányom is ügyesen tartja a fejét :)

9es voltam

2023. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!