Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csinálok, ha...

Valamit rosszul csinálok, ha 3 hónapos babám 1,5-2 óránként szopizik? Éjszaka csak egyszer kel fel.

Figyelt kérdés
Nem elég tápanyagdús a tejem? Kezdjem el a hozzátáplálást? 61 cm és 6500 g. Már egy pár hete így csinálja. Mit tegyek?
2008. dec. 10. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, sztem növési szakaszban van, de az jó ha éjjel csak egyszer kel.Sztem amíg birod tejjel, addig ne adj mást neki.

Kisfiam iszonyat nagy étvágyú volt, 4 hónaposan kezdtem hozzátáplálást, mert nem bírtam tejjel, s ekkor volt 8900gr!!:)

2008. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodj meg, ha kiegyensúlyzottan táplálkozol, akkor elég tápanyagdús a tejed! Szerintem folytasd az igény szerinti szoptatást és hat hónapos kor előtt ne kezd meg a hozzátáplálást, ha csak nem muszály. Tudom hogy elég macera 1,5-2 óránkét szoptatni, de hidd el a babád sem akar ilyen gyakran enni az idők végezetéig. Hamarosan túl lesztek a ezen a nehéz időszakon!


Sok türelmet és kitartást kívánok!


Ha elbizonytalanodsz szerintem kérj tanácsot egy szoptatási tanácsadótól. Sok nevet, elérhetőséget talász a www.lll.hu és a www.szoptatasert.hu honlapokon!

2008. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! a babád elég nagy korához képest, bár az enyém holnap lesz 3 hós és ma mérték 6,17 kg, úgyhogy a tejes nemcsakhogy tápanyagdús, hanem egyszerűen kiváló! A 1.5, 2 óra nem baj átmenetileg, de a 1,5 órát azért mindíg húzzátok ki, ne legyen túl sok neki. De azt megpróbálhatod, hogy kicsit tovább hagyod cicin, hátha többet cucizik és tovább ellesz. Sok sikert!!!!
2008. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!