Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babam 8 kg.2 hete...

7 honapos babam 8 kg.2 hete is annyi volt, azota nem gyarapodott. Pedig delben fozelekeket eszik,3kor szopizik 6kor tejpepet vacsira. Jo etvagyu. Valamit nem jol csinalok? Vigyem orvoshoz? Nektek mekkora a 7 honapos babatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

7 hósan majdnem 8 kg volt a fiam. 5én lesz 8 hónapos, mostmár majdnem 8,1 kg.

Szerintem nem kell orvoshoz fordulnod, ha jókedélyű a baba. Ilyenkor állítólag lelassul a gyarapodásuk, meg is állhat. Gond akkor lehetne, ha fogyni kezdene. Gondolom sokat mozog mostanság.


Ja, és a fiam még csak tízóraira kap gyümölcsöt, minden más szopi.

3.640grammal és 57 centivel született.

2010. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én babám 7 hónaposan 7840g volt:)

Most 9 hónapos, és 8700g. A doki azt mondta, teljesen rendben van:) Úgyhogy a tiéd is tökéletesen fejlődik biztosan!

Jó babázást!

2010. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem etájban a fiam se hízott 1 hónapig semennyit se, majd a köv.hónapban kb. 200 grammot.

Szóval 7.2 kiló volt 6 hónaposan és egy évesen még mindig csak 8.5.

A lányom most ugyanigy van őrült tempóban hízott 5 hós koráig 7600 gramm és 72 centi de most már 6.5 hós és ugyannyi mind súlyra mind hosszra. Teljesen normális hogy ilyenkor esetleg hetekre leáll a súlynövekedés, és utána is már jóval lassabb mint az első 6 hónapban.

Szerintem ne aggódj, jó súlyban van:)

2010. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha sokat mozog, aktívabb, akkor nem kell már annyira gyarapodnia, mint az első hónapokban. Sőt állhat is a súlya 1-2 héten át, persze egy hónap alatt azért valamennyit majd nőnie kell. Ha hosszban nyúlik sokat, akkor is állhat a súlya. Ha szépen eszik, szerintem ne aggódj.

Az én babám egy évesen volt 8,2 kg. :)

2010. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok egyébként 3 kismami ismerősöm is van akiknek mind szept.8-i a gyerkőce tehát 7 hónaposak múltak. És egyikük 7300 körül van a másik 8400 a harmadik meg 9100 gramm!!
2010. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy vidd!Teljesen rendben van a súlya!A szervezete érzi,hogy-ami agyarapodást illeti-lassítania kell.Mi lenne vele,ha még mindig havi 1 kilókat hízna?Ne aggódj!Ha ez sokáig állna fenn,étvágytalan,kedvetlen lenne,és jelentősen fogyna,akkor kell dokihoz menni.2 gyerekes anyuka
2010. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 7 hónapos múlt kilencedikén, 7600 gramm.Nekünk is volt két hét, amíg nem hízott, most indult meg újra.Ő reggel és este tejet eszik, tízóraira tejpépet, ebédre húsos főzeléket, uzsonnára gyümölcsöt.Napközben ritkán fogadja el a cicit, csak pár kortyot iszik.Nem tudok több szilárd kaját adni neki, egyszerűen nem eszi meg, öklendezik, amikor erőltetném. Így nem is eröltetem, eszik, amennyit eszik.Húsos főzelékből 95 grammot, gyümölcsből szintén, de ahhoz keverek 30 mili vízben elkevert egy evőkanál tejpépet is.A tízórai tejpép 100 mili vízből és 3 evőkanál tejpépből készül.Hat hónap után már kevesebbet híznak.Azt mondta a védőnő múlt héten, hogy rendben van a súlya, egyébként 2590 grammal született.

/Z/

2010. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat.a lanyom egyebkent szept.26an szuletett es 2930 grammal.mindenkinek boldog babazast!
2010. ápr. 21. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
enyém 8 hós és 6740 gramm,én már tiszta depressziós vaghyok,mert mindenki mondja hogy jaaaaj milyen kicsi a súlya,pedig olyan kis hurkás. :(
2010. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: 15.36-os vagyok. A babám 6750g volt 8 hónaposan pedig hihetetlen mennyiségeket evett és eszik most is. :) Egyáltalán nem tűnik soványnak, a doktornénink is későn de belátta, hogy attól, hogy nem nehézsúlyban nyomulunk, még nincs gond. :) Ne aggódj!
2010. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!