Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg a...

Hogy szerettessem meg a kocsit 6 hónapos babámmal? Nem szeret kocsiban lenni.

Figyelt kérdés
Pedig már átraktuk ot a sportkocsiba, hogy jol lásson mindent, de az se jó neki, kézen akar lenni. Így nagyon nehéz a bevásárlás, meg nem tarthatom ot folyton a kezemben, meg jonnek a hidegek is.
2010. aug. 29. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyem se szerette soha. Mindig vittuk magunkkal a babakocsit, de rohogtek az emberek, mert a gyerek mindig a kezemben volt. Semmit nem tudtam tenni. Viszont masfel evesen mar gyalogolt mellettem, soha nem kellett noszogatni, hogy setaljon.


A kisebb nagyon szerette a babakocsit, mara mar elhagytuk, de a mai napig sokszor cipelni kell.

2010. aug. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, hát lehet m is így járunk majd. Remélem azért megszereti, legalább egy fél órácskát kibírhatna benne, míg bevásárolunk.
2010. aug. 30. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálgasd, egy idő után hátha elviseli legalább a bevásárlás alatt. A nagy nekem is utálta, kb. 1 éves korára szokta meg, amikor már elnézelődött, és ha adtam a kezébe játékot,azzal elvolt az úton. A kicsimet is mindig lekenyerezem amíg séta van. Kukac van nálam mindig (kukoricapehely, kölesgolyó), egy-két játék, kulcscsomó. A gyerekek buknak a kulcsra nagyon. :DD


Viszont vannak helyzetek, amikor nincs apelláta, ülni kell a kocsiban, még ha sír is, és nem érdekel ki mit gondol. Én sem vagyok hülye, nem fogok megszakadni. Majd egyszer felfogja. Szóval ha a gyerek overálban, én nagykabátban, akkor a max. 20 m amit bírok, szal kocsiba és ha nem tecc, hát sírjon.

(3 gyerekem van 6 év alatti mind. :D)

2010. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az bejött, hogy egy összecsavart takarót tettem a feneke alá, így nem csúszott le, igaz akkor már tudott ülni. amúgy nálunk is ez volt, állandó nyafogás... én a cumit odacsiptettem a kocsira, azzal egy pár percig csendben volt. most egy éves, már jobban viseli, és hát már ki lehet venni,hogy tolja, azt imádja :)
2010. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Próbálgatni fogom. Tegnap is meg ma is 20 percre sikerult úgy kimenni, hogy nem vettem ki a kocsiból - ja és nem aludt. Ez már rekord! :-)
2010. aug. 31. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk úgy sikerült a kislányommal,és most az 5,5 hós kisfiammal is,hogy tele van játékokkal,kocsira való csörgő,meg ami kedvenc plüs vagy bármi,felkötöttem tele volt az egész kocsi,időközönként kicseréltem,ne unja meg,aztán egszer csak elalszik,már csípi a kocsit,nem kell játék.A kisfiam még nem tud ülni,de a mozgó falevelet is már szívesen nézegeti.Amikor a kislányom meg akkora volt hogy ehetett pl.babapiskótát vagy pufit mindíg vittem az útra,és ha minden kötél szakadt,akkor a nasival még tudtam húzni az időt.
2010. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat! Remélem kicsit megszereti.
2010. szept. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!