Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig porszívózzam az...

Még mindig porszívózzam az orrát? 2 hós babám kb 2 hétig szörcsögött és sok váladék jött neki nyálkás szerű.

Figyelt kérdés
Most már nem szörcsög,a hangja is visszajött,még mindig szivjam neki?Előbb szivtam még mindig jött pici nyálkás váladék.Ha már nem tortyog akkor is szivjam?Gyakran birizgálja az orrá,szemét fülét.Lehet mert még van neki benne,vagy már tul sokat szivtam azért?
2008. dec. 10. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig csináld,míg az orrszívóban van váladék.Ha már nincs vagy csak min mennyiség elég reggel vagy lefekvés előtt kitisztítani az orrát.
2008. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál vele?2 hónaposan mé nagyon pici és 2 hete szívatod a zorrát,ez elég komoly.Én amikor csepp volt 3 nap szívatás után vittem dokihoz,és még max 2 napig volt taknyos mert a doki írt neki fől fenistil cseppet ami kicsit szárítja a nyálkahártyát.Meg kapott nasivin sanft orrcsepet.
2008. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!