Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nyügösebbek a babák és...

Ma nyügösebbek a babák és kevesebbet alszanak mint szoktak? Mitöl, lehet a fronttol? A ti babátok milyen idöben nyügössebb?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet ma,de az én kisfiam szinte nem is aludt semmit, és már nem bírunk vele...
2008. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pedig (most lesz 6 hetes) egész nap alszik! Már 2 napja,nekem is furcsa,eddig még ilyen nem volt:) Csak enni kel fel. De vannak nyűgösebb napjai,azt én is a frontra fogom de hogy most milyen front van? passz..
2008. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia,mi is nyűglődünk ma...ráadásul nemrég kapta meg az oltást is...:(
2008. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsonak:mi is nemrég kaptuk meg az oltást 6 napja,lehet annak is köze a nyüglödéshez?
2008. dec. 10. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,háát nem tudom,sztem "csak" az időjárás lesz,mert 6 nap elég sok idő sztem...MMint h attól legyen.Meg mostanában elég jó kis lehülés-felmelegedések vannak,az én kicsim is kb 2 hete annyit alszik,mint még soha.És ma meg annyit nyűglődik,mint még soha:)Mennyi idős a te picid? Vagy esetleg fogzás lehet a háttérben? Mert nálunk még az is van:)
2008. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónapos a pici lányom, egész nap sikerült neki aludni kb. 1 órát. Természetesen azt sem egyszerre...Reggel 7-kor kelt, és kb. fél órája sikerült neki elaludni... Remélem, mostmár reggelig! :)
2008. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!