Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell kezdeni a bilivel...

Hogy kell kezdeni a bilivel való ismerkedést? Kaptunk egy bilit,16 hónapos a lányom, nem akarok semmit erőltetni, csak gondoltam elkezdeném megismertetni vele.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már kb. 1 éves kora körül odaadtam neki ismerkedni vele. Most 19 hós de még mindig nem pisil bele, ráül de ennyi, nagyokat nyög rajta és feláll. De nem fél tőle, ha eljön az ideje akkor rá fog ülni és bele pisil, de egyenlőre még nem szól ha pisilnie kell. Még szerintem időbe vagyunk.
2010. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor leveszel róla pelust,mindent?
2010. aug. 30. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mert csak gondol egyet és ráül miközbe játszik, mert ez a bili a szobába van. De van egy bili a fürdőszobában is ott pelus nélkül ül rá fürdés előtt és után. De soha nem pisil bele. Próbáltam már hogy levettem a pelust a szobába is rá ült a bilire többször is aztán a parkettára pisilt és nevetett raja.
2010. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kis édes...kiváncsi vagyok nálunk mi lesz
2010. aug. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!