Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27 fok van a lakásban, de...

27 fok van a lakásban, de hideg a baba tarkója, lába, keze, arca. Mit adtok rá ilyen időben? Én is hidegebbnek érzem most ezt a 27 fokot, mint pl amikor kánikula alatt volt 27 fok klíma mellett.

Figyelt kérdés
Most egy hosszú ujjú body, vékony nadrág és zokni van rajta. Éjszaka egy hosszú ujjú vékony anyagú pizsamában aludt egy nagyon vékony muszlim nyári takaróval épphogy betakarva. Mikor hozzáértem, akkor éreztem milyen hideg mindenhol a kis teste. 27 fokot mutatott a hőmérő. Láza nincs, 8 hetes lesz.
2021. aug. 27. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Muszlim?
2021. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Muszlin, elírtam.
2021. aug. 27. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanígy 27 fok van nálunk, egy vékony kezeslábasba alszik, nincs takaró, se textil pelenka rajt.
2021. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem két hónapos, és a lakás sem 27 C fokos már (inkább a fűtésen gondolkodunk), de ha ennyire meleg van nálatok, nem lehet, hogy azért hideg a tarkója, mert már izzad a melegtől, és éppen utána nézted? Nálunk pólóban, többnyire takaró nélkül alszanak, talán 23-24 C fok körül lehet most, de a falak már ontják a hideget éjjel.
2021. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én is fáztam egyébként egy kicsit, a férjemnek viszont melege volt. Ha melege lenne, a tarkója is meleg lenne nem?
2021. aug. 27. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A keze, lába nem mérvadó mert ilyen pici korban még nem jó a keringésük. Mindig a tarkóját kell nézni. Szerintem 27fokban inkább izzad, melege van hosszú bodyban meg hosszú nadrágban. Esetleg próbáld meg lejjebb öltöztetni, egy rövid ujjú body, hosszú nadrág, zokni
2021. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2021. aug. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!