Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy győzzem meg a férjem?

Hogy győzzem meg a férjem?

Figyelt kérdés

Kistesót szeretnénk mindketten, a baj csak az, hogy a férjem még tolná, halasztgatná, én már nagyon vágyom rá....

A fiam 2 éves lesz, illetve a szocpolt is 2 gyerekre vettük fel. Elvileg még van 2 év, hogy megszülessen a 2. baba, de a férjem egyszerűen nem érti meg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy rögtön összejön, azért mert az elsőnél így volt. Szerinte a 2. is hipp-hopp összejön...én meg nem akarok az utolsó hónapokban ezen görcsölni, hogy kifussunk az időből, és már annyira babáznék megint....


2010. aug. 30. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem alkud meg kicsit és találjátok meg a középutat.


elhiszem hogy már nagyon babáznál de maradjatok annyiban hogy ha ő ilyen kis optimista hogy azonnal összejön akkor még fél évet várjatok. Az mégse egy év ...


Annyit még Te is tudsz várni nemde?

2010. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!