Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cérna giliszta gyerekeknél?

Cérna giliszta gyerekeknél?

Figyelt kérdés

4 éves kislány gyerkőcöm cérna gilisztás, fogalmam sincs hogy honnan kaphatta el (rendszeresen van takarítva, sokszor mosunk kezet , az állataink kapnak féregírtót stb...)

Orvosnál voltunk adott rá gyógyszert, oviba valószínuleg bem fog menni az első pár nap. Viszont az lenne a kérdésem hogy mi annak a tünete hogy a puncijába is átmentek a giliszták? Köszönöm a válaszokat:)


2021. aug. 29. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az,hogy szúr a hüvelyénél. Odanyúl,mondhatja is,hogy fáj a nunija. És ne okold magad,elég ha valami földes dolgot a szájába vett ( kiskoromban rágtam a körmöm,onnan folyton visszafertőztem magam). Ne adj neki cukros dolgokat míg ki nem döglenek a giliszták,mert azt szeretik,jobban szaporodnak.
2021. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ott is megfertőződhetett, eddig is mondta hogy fáj neki de azt hittem hogy azért mert megütötte vagy valami. És a gyógyszer miatt akkor onnan elfognak "tűnni"?
2021. aug. 29. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Én sem értem honnan szedik össze a tetüt, férget. Nekem sosem volt egyik sem.
2021. aug. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

3

Jólvan,szuperanyu. ;)


Kérdező, az egész szervezetből eltűnik,ne aggódj.

2021. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🥰
2021. aug. 30. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!