Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be pocifájásra?...

Kinek mi vált be pocifájásra? Babóm 7hetes lesz. Lehet kibírná a kaját 3és fél órát, de 3óránként is elfogadja a cicit? Várnom kellene és nem fájna a poci?

Figyelt kérdés
vagy fájna akkor is?kinek mi vált be?
2010. aug. 30. 16:15
 1/10 Réti bubuzér ***** válasza:
7%
Ha ezt normálisan megfogalmazod, megfontolom, hogy normálisan válaszoljak, cukkermukker.
2010. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem a gyakori mellretételtől fáj a poci, hanem attól fájhat, ha csak előtejet kap.


ezt olvasd el: [link]


Az én fiamnak hosszú távon csak az idő segített. 3 hónaposan kinőtte. Addig mindent próbáltunk, demcsak enyhítette a tüneteket, teljesen nem mulasztotta el.


Jobulást a babának, és bátran ted mellre igény szerint! csak arra ügyelj, hogy mielőtt másik mellre teszed, az elsőt alaposan kiürítse.

2010. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 óránként elfogadja? Szóval nem sír, hogy éhes, de adsz neki? Bocs, hogy nem értem.

Kérdésedre a válasz, 9 hetes kisfiamnak mindent kipróbáltam, az mellett figyelek, mit eszem és csak annyi javulás van, hogy valamivel kevesebbet sír, mint az első 6 hétben (na akkor szinte egész nap). Ergo a 3 hónapos "kinövi a hasfájást"-ban bízom. Amúgy 2.5 -3.5 óránként eszik.

A tiéd mennyit eszik egyszerre?

2010. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
két ciciből szopizik ő is!akkor kicsit tovább hagyom majd mielőtt áttérek a másikra.Érdekes hogy van aki megérti amit írok:)
2010. aug. 30. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehéz,de lehet értelmezni:-)


Ha a minimun 2 órát kibírja evés nélkül akkor nem az lehet a hasfájás oka!(doki szerint)

Mi Gripe Watert adtunk neki és elmúlt a hasfájása.

2010. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Nem a megértéssel van a gond, hanem a stílussal, nem a gyereked vagyunk, ide nem kell ész nélkül gügyögni. De mindegy...
2010. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az idő oldja meg, de jót tesz neki, ha hason fektetve ringatod és a "hordozás". Az én lányom nem volt nagyon sírós, de most 4 hónaposan is látjuk, hogy vannak görcsei, meg halljuk a purcikat. A következő babánál lesz hordozókendőm, mert látom, hogy a kengurus séta is jót tesz a kislányomnak, de már megfájdul a hátam vele, mert 7 kilós.
2010. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
100millit eszik átlagban egyszerre.Hát még a vízet kipróbálom,aztán lehet tényleg csak az idő oldja meg:(nekünk viszont a hatodik héttől kezdődött az igazi hasfájás:(
2010. aug. 30. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
én fújni (lehelni) szoktam a pociját,a meleg is segít neki. vagy átmelegített törlülközőt tegyél a pocakjára (pl.átvasalt törülközőt)
2010. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam bevált, hogy hasra fektettem és simogattam a hátát, vagy a hasát.Próbáld ki!Sok sikert!
2010. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!