Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztszülőként milyen...

Keresztszülőként milyen ajándékot vigyünk?

Figyelt kérdés

Ma kértek fel minket párom testvéréék, hogy legyünk keresztszülők.

4 hónapos a kislányuk és már anyósom megvette amit a kereszt szülőknek, azaz nekünk kellett volna az arany fülbevalót és a keresztelő ruhát :(

Külföldön laknak és olyan kis kreatív ajándék lenne jó nekik amit el is tudnak vinni haza, viszont már csak 5 napunk van rá.

A papot akartuk fizetni és az ünnepi ebédet, de anyósom azt sem engedi.


2021. aug. 30. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy arany nyakláncot :)
2021. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jópofa pelenka tortát kaptunk.

A virágokat 500 ill 1000ftosból hajtotta a keresztanya.

Irtó jól nézett ki.

Ötletes, jópofa. Imádtam.

Mivel nekünk már nagyobbak a gyerekek (1,5 évesek a vírus miatt nem tudtuk a keresztelőt megtartani) így megvan mindenük.

Ez pedig szuper ajándék volt. Mivel tudták h most kötöttünk biztosítást (félretett pénz a gyerekeknek) így azt be is tettük nekik amit kaptak most.

A tortában:pelus, alvókák és a pénz volt)

2021. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mi ezüst gyerek étkészletet vettünk és egy ilyen kis ezüst kelyhet.
2021. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szülőket vagy mennyire tartják a szokásokat, de pl amikor minket kértek fel, én megkérdeztem a szülőket, és mondták, hogy pl képes biblia, vagy Noé bárkája játéknak (valami formabedobo) nagyon örülnének, épp abban a korban volt a gyerek, hogy mindkettő érdekelte.

Nem kértek aranyékszert semmi ilyesmit, mástól sem igazából.


Ettől függetlenül egy ezüst kanál-villa kombót kapott a játékon kívül, de csak mert jó előre megcsináltattuk..

2021. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arany ékszert nem akarnak és én is inkább olyat szeretnék amit azonnal tud használni a baba.

Pelenkatortat sajnos kapott más rokontol 2napja.

2021. aug. 31. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Fém képkeretet vettem és gravíroztattam keresztfiaméknak, ebbe tették a keresztelőn készült képet.

Igaz, én inkább olyan ajándékban gondolkodtam, ami nem játék, hanem ha majd előveszi 20 év múlva, akkor is emlék legyen.

2021. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!