Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg?

Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ti hogyan oldjátok meg a boltba járást a kicsivel? 2hetes a fiam és sajnos mostár nekem kell majd megoldani mivel a párom vissza ment dolgozni. Reggel elmegy és csak 6utan ér haza. Itt pedig 6ig van nyitva minden. Viszont a bolt nem olyan nagy hogy a babakocsit be tudjam vinni. Ilyenkor hogy lehet másképp megoldani, hogy be tudjam vinni magammal? Vegyem ki ott a bolt előtt és vigyem be a kezembe? Adnátok ötleteket?

Lehet hülye kérdés de első baba amúgy nem vagyok még jártas ebben 😁


2021. szept. 2. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
Kenguru?
2021. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Csatos hordozó? Mei tai?
2021. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

1, rendelsz;

2, párod vásárol be, ha nem ugyanott dolgozik, ahol 6-ig van minden

3, magadra kötöd kendőben

2021. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
4. Hétvégén nagybevásárlás. (Kisebb bevásárláshoz kendő, ha szereti.)
2021. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Magadra kötöd a gyereket.
2021. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Netrol is lehet ételt rendelni pl Tesco
2021. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Az a baj a kendőt nem szereti. Megvettünk, próbáltuk, de csak sir benne. Babakocsiba elvan meg csak ugy simán az ölünkbe is. Igazából azért is kérdezem mert szeretnék vele menni boltba meg össze vissza mert szereti a sétákat. Nem megerőltető elmenni vele tehát rendelni sem szeretnék ilyen szempontból. Meg azzal, hogy elmegyünk igazából a napi séta is meglenne. De köszönöm, hogy írtatok 🙂
2021. szept. 2. 15:28
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Pedig jó lenne ha elviselne valamilyen hordozót, mert amíg a fejét is tartanod kell nehéz lesz bevásárolni, utána meg a baba lesz nehéz a kezedben tartani.
2021. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igen azért is tettem fel a kérdést hogy hogy lehet megoldani. Mivel még pici igy tartanom kell és igy nem megy a vásárlás. 😟
2021. szept. 2. 15:40
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
Faluról beszélünk? Én falun lakom, itt van pici bolt is. Míg ilyen pici volt kint hagytam babakocsiban a bolt előtt, ráláttam, ő meg úgyis aludt. Ha nem aludt akkor sem tud kimászni, nézegetett. Ha nagyobb boltba mentem oda vittem magammal.
2021. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!