Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg?

Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ti hogyan oldjátok meg a boltba járást a kicsivel? 2hetes a fiam és sajnos mostár nekem kell majd megoldani mivel a párom vissza ment dolgozni. Reggel elmegy és csak 6utan ér haza. Itt pedig 6ig van nyitva minden. Viszont a bolt nem olyan nagy hogy a babakocsit be tudjam vinni. Ilyenkor hogy lehet másképp megoldani, hogy be tudjam vinni magammal? Vegyem ki ott a bolt előtt és vigyem be a kezembe? Adnátok ötleteket?

Lehet hülye kérdés de első baba amúgy nem vagyok még jártas ebben 😁


2021. szept. 2. 15:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Milyen fajta kendőtök van? Nekem borzalmas a kèzügyessègem, Close Caboo karikàs hordozòt hasznaltam, ami ùjszülött kortòl hasznalhatò.
2021. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%
Tudsz szerezni esetleg keskenyebb babakocsit?
2021. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%
Hétvégén kell vásárolni vagy rendelni kell. Így max a pékáru marad heti 1x vagy 2x hétköznapra, azt vagy a férjed elintézi vagy magadra kötöd arra a rövid időre a babát.
2021. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Nos ha falu, akkor mondom nekünk mi vált be:

"icuka! /pénztáros, és egyetlen dolgozó a boltban/ pakolj már be nekem a szatyorba 4 db zsemlét meg egy kis felvágottat, itt a pénz érte"


A többi dolgot, ami nem pekaru, azt hétvégén vettem meg.

Előre összeírtam a heti menüt, az alapján irány a Tesco és csókolom.


Mondjuk akkor még nem volt házhozszállítás, szerencse hogy azóta már van..

2021. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Vagy ha van a környékeden más kismama, összebeszélhettek. Sétáltok egyet, majd felváltva bementek a boltba.
2021. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Online rendeles, heti bevasarlas menu tervvel.
2021. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%

Kb 2 hetes korátol heti 2-3x simán eljártunk boltba a szomszéd városba.

Kocsival 10 perc, tuti mindig bealudt. Hordozni eszemben sem volt, és mivel aludt, felkelteni sem keltettem volna azért, hogy magamra kössem. Kocsiból hordozó ki, bevásarlókocsiba be. Mellé meg lehetett pakolni. Lidlibe pl van nálunk külön a hordozós bevásárló kocsi is.

Ha csak pl egy tej kellett, akkor itt mentünk el a faluba a kidboltba. Babakocsiba be, séta, boltba a pénztárnál otthagy, a kasszások elgügyörésztek neki, addig körbefutottam és ennyi.


Jövőhónaptól duplán ez lesz. Vagyis egy 2 évessel és egy csecsemővel 🙊🙈

2021. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mit vársz. Sok jó ötleted adtak, de te gyártod a kifogásokat.

- kendőt nem szereti

- online nem akarsz vásárolni

- babakocsit nem tudod betolni


Márpeidg ezek az opciók vannak, vagy a férjed a munkából hazajövet beugrik a boltba. A nagybevásárlás pedig hétvégén. Ha faluban laksz és ismerősök a boltosok, akkor azért könnyebb, mert rájuk lehet bízni arra az öt pecre, amíg gyorsan körbeszaladsz.

2021. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
10%
Az enyém se szerette,nem is erőltettem.Kibírtuk nélküle.Nem is értem itt sokat bele vannak buzulva a hordozókendőbe.Nem fogják fel,hogy nem minden baba szereti.Akkor gondolom bevásárló kosar sincs.Mert abba bele tehetnéd a hordozót.Ölbe nem igen kéne fogni,mert se vásárolni,se fizetni nem tudnál tőle.Más opciók nem nagyon vannak.
2021. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudsz olyan babakocsit szerezni, amire autós hordozòt rögzìthetsz, akkor a babkocsivazat kint hagyod, a gyereket az autòs hordozòval beviszed.
2021. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!