Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okokból nem hízik vagy...

Milyen okokból nem hízik vagy nehezen hízik egy baba?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miért kell olyan tápszert ennie?

Voltak tünetei?Mik voltak megírnád?Ekcémás sajnos a fiam arca és a könyökénél is.Vajon tejallergiától lehet?

2021. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hasmenése volt, illetve a reflux gyanú miatt. Voltak enyhe kiütések a hasán, de ezek mind mind elmúltak.
2021. szept. 4. 22:15
 13/19 anonim ***** válasza:

Esetleg hány lyukú cumival eteted?Nem e elfárad már a végére és azért nem eszik annyit?

Bocs ha hülyeséget mondtam.

2021. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi a helyzet veletek?

Van változás azóta?

2021. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Van olyan hónap amikor 400 grammot hízik, van amikor 300at. A saját kiskönyvem szerint én ilyen koromban 200 grammokat híztam(most sem tudok hízni). Elengedtem ezt a dolgot, eszik amennyit kér, hízik amennyit hízik :)

Amúgy jó kedvű baba…doki nincs hanyatt esve, de nem fogom hagyni, hogy szekálják őt. Bízok a megérzéseimben. Elkezdtük a ht-t, az talán kicsit jobban tetszik neki, de összeségében így sem eszik/hízik többet. :)

2021. szept. 29. 13:05
 16/19 anonim ***** válasza:

11!

Tejallergia miatt lehet rajtuk ekcéma. Mekkora a baba? Hozzátáplálást már? (tünetek; haspuffadás, hasfajas, székrekedés, hasmenés, nyugtalanság, látszólag indokolatlan sírás)


Viszont az én lányom Ha tápszert eszik, mégis ekcémás. Azt mondta a gyerekorvos, hogy majd később kinövi.

2021. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nálunk csak hasmenés volt és bukás. Amúgy a hasmenés az rendbe jött a laktáz csepptől. De a bukás csak ettől mérséklődött. Szóval nem biztos h tejallergia, de úgy tűnik ez a tápszer beválik úgy hogy nem bolygatom.
2021. szept. 30. 13:51
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

A tünetekből egyiket sem produkálja!Anyatejes de mivel nekem sem hízik kellően én tápszert is adok Neki.HA-s tápszert eszik ő is.A hozzátáplálást most kezdtük.

Kivagyok már ettől hogy alig hízik :( 4.5 hónaposan 6100 gr 63 cm.

Kedves kérdező!

Neked mekkora a babád?

Mennyiket eszik?

Nekünk pl a most éjszakai esetet leírom: 20:15-kor 135 tápszer,éjjel 2:00-kor 50 táp majd reggel 8kor 40 anyatej 🤦‍♀️

Jelen pillanatban alszik.

Ennyitől más baba már falnak menne azt hiszem.Persze vannak napok amikor jól eszik de az ritka sajnos.

Hogy álltok a hozzátáplálással?

2021. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nekem 5 hónapos és 5500 gramm, úgy hogy ne aggódj! :)

Tápszerből kb 80-100ml 3 óránként. Sinlacot eszik este, puding állagúan, abból megeszik 160-at is akár.

Nekünk is voltak/vannak ilyen éjszakák, hidd el! Én is pánikoltam, hogy elfogy, kiszárad, éhen hal. De az istenért nem tudtam belekönyörögni. Most meg már ha nem éhes, láthatóan ellök, mérges lesz, “kiabál”.

Nekünk a ht jól megy. Van, hogy eszik 100 gr pürét is. Van, hogy megeszik egy fél üveg babakaját, aztán rá kis tápszer, kövi evésnél másik fele a kajának és szintén rá tápszer. Aztán utána való nap tuti nem eszik semmit csak fényt… egyik nap 11-től, du 17-ig könyörögtem, hogy egyen két kortyot, de semmi.

2021. okt. 6. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!