Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyetem mellett mennyire...

Egyetem mellett mennyire nehéz gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok és szeretnénk a férjemmel gyereket vállalni. Nem szeretnénk megvárni, amíg befejezem a képzést, mivel egyrészt a férjem 42 éves és nem szeretnénk tovább húzni, másrészt nekem van már egy diplomám és munkatapasztalatom is. A férjemnek van egy vállalkozása, nagyon rugalmas a munkaideje és sok a szabadideje, szóval be tudna segíteni nekem is. Ilyen körülmények mellett nagyon hajmeresztő ötlet gyereket vállalni vagy ez még vállalható?


24n



2021. szept. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
vállalható
2021. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen csinálják ezt, nem te lennél az első.
2021. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán bírható, én is így szültem a legnagyobbat. 😊
2021. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ mennyi segítségetek van. A férjed "be tud segíteni"-je szerintem nem elég. Én úgy szültem 2020 márciusában, hogy a férjem azóta itthonról dolgozik. Nagyon rugalmas munkarenddel, online és nem kell 8 órában megszakadnia. Plusz segítségünk nem volt (nagymama, bébiszitter (utóbbit szerettünk volna, de nem jött össze olyan aki rendszeresen tudta volna vállalni) Első évben mégse lett volna se időm, se energiám tanulni. Persze lehet mondani, hogy én csináltam rosszul... De inkább arról van szó, hogy simán benne van a pakliban, hogy a te gyereked mellett nem fog menni.


Ezen kívül azt látom még, hogy az se mindegy hogy milyen elvek mentén képzeled el a gyerekezést. Iszsz baba lesz vagy tápszeres, hagyod sírni vagy válasz készebb módszert választasz... Stb.

2021. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy milyen egyetem. ha csak valami tinglitangli szabadbölcsészet, akkor ja, de ha valami komolyabb pl. orvosi, akkor nem gondolnám
2021. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!