Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves gyerekemnek ma 6 x...

1 eves gyerekemnek ma 6 x ment a hasa. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Tegnapeste kezdodott akkor csak 1* volt.ma mar 6* sajnos. Semmi kulonoset nem evett csak amit mar eddig is + nagyon sokat szopizik. Kedve jo, nem hany, nem lazas, sokat iszik. Szerintetek ez varhat holnapig? Vagy kell ezzel egyaltalan orvoshoz fordulni?

2021. szept. 7. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszik, szopik, jókedvű, nincs láz, hányás, stb. akkor szerintem várjatok. De ha holnap is megy a hasa, akkor én orvoshoz vinném.
2021. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesem pont így volt péntektől.

A dokival emailben konzultálta.

Különösebben nem tud vele mit kezdeni Normaflort (napi 2) lehet neki adni, de ennyi.tejterméket mellőzni, cukros dolgokat is (üdítő).

Gyakori pelus ellenőrzés mert gyorsan kicsípi a popsit

Ma már nem volt hasmenése, kicsit lazább még a széklete, de már nem vizes

2021. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Én ezt ajánlom,nagyon jó,doktornő ajánlotta

Kislányomnak is nagyon ment a hasa,elkezdtem ezt adni,szinte estére már csillapodott a hasmenése

Én higitás nélkül adtam töményen

Plusz 5 napig Normaflore 2 ampulla egy nap,reggel és este

Tejtermékeket kerülni kell ilyenkor

Banán fogja a pocit

2021. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!