Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjatok légyszí szép, mai...

Mondjatok légyszí szép, mai lány neveket, amik nem tucatnevek. Nem feltétlen muszáj, hogy magyar legyen!?

Figyelt kérdés
Vezetéknév Makra.
2021. szept. 8. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Most akkor milyen név kell? "Mai" név, ami ugye a most divatos vagy régebbi neveket, ami nem "mai", de nem is divatos?


Lívia

Diána

2021. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Izabella :)
2021. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most divatos.
2021. szept. 8. 21:37
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Vivien, Lilien, Ivett, Eszter, Nóra, Dóra, Fruzsina, Evelin, Vanessa, Mirella, Zsóka, Zsófia...
2021. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Az én kislányom Noa. Hát mai divatos és ritka...pont hogy minden kislány Bella, Anna, Hanna , Zoè, Lora, Lana, Lili..Nara, Olívia. Ezek szerintem a felkapott nevek. Most a többség ezeket adja. Mi számít ma már különlegesnek? Ismerek baráti körben Eliànàt, Minkàt, Liàt. Ajnàt. Sőt még Matildàt is. Ezek azért talán nem túl gyakoriak. Én komolyan nem tudom ha most születne lányom mit adnék hogy ne legyen az ami minden második gyereknek ...Talán most az Ella ami tetszik. Lehet ez is baromi felkapott. :D De hát ha tetszik igazából akkor ez van :D Szerencsére a lányom az egyetlen Noa az oviban még :D
2021. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Boróka, Zselyke, Milla, Léna,Eliza ezek is mennek még.
2021. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Ami most divatos az mind tucatnév kérdező, a kettő kizárja egymást(divat egyenlő sokaknak van)


Én a hagyományosabb, elegánsabb vonalat szeretem de ami esetleg még belefér a te kategóriádba:


Odett, Ottilia, Zsanna, Alícia, Alina, Bóra, Édua, Elina, Janina

2021. szept. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom Miléna. Tetszik még a Mirjana is
2021. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
És mire kell le pontozni ezt fel nem fogom.
2021. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Esztella, Karina, Irina, Eliz(Eliza,Elizabet)
2021. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!