Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szerintetek mi az...

Anyukák, szerintetek mi az amiknek a pelenkazótáskában feltétlen lennie kell?

Figyelt kérdés

Mennyi idős a babatok?

5 hetes kislány anyukája.


2018. okt. 13. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Pelenka,popsitörlő, textilpelus. Mást nem nagyon viszek a kezdetek óta.
2018. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy váltás csereruhát szoktam még beledobni, hátha át kell öltöztetni, lebukja magát, stb.
2018. okt. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
cserepelus, textilpelus, kis folyadék, kézfertőtlenítő, popsikrém, váltás ruha, ha tápszeres akkor víz melegen tartó üvegben meg egy adag tápszer
2018. okt. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pelus, popsikrém, popsitörlő, textilpeli, kézfertőtlenítő, 1-2 játék, váltásruha, cumi, és most hogy már egyéves elmúlt: babakeksz, itatópohár, víz, kiskanál (sokszor eszünk útközben pl. nagybevásárlásnál vagy Ikeában, stb.)
2018. okt. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pelus, nedvestörlő,popsikrém,textilpelus aláteríteni pelenkázáskor,váltás ruha, ropogtatnivaló,víz,kedvenc nyunyó. 2.5 éves lány. Én fertőtlenítőt nem használok,csak akkor,ha hányás-hasmenése van. Inkább csak kezet mosok valahol.
2018. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még zacskót is szoktam bele tenni arra az esetre ha épp nem tudom kidobni a használt pelust.
2018. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pelenka,popsikrem,popsitorlo,textil pelu,valto ruha,(ha ilyen idojaras van h napkozben hol ilyen hol olyan az ido teszek be vastagabb pulcsit dzsekit ha esetleg tobb orara elmenenk itthontol)sapit,jatekok,kezfertotlenito.
2018. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pelenka, popsitörlő, popsikrém, pelenkázó alátét, textilpelus, tartalék ruha, zokni, műanyag zárható tasak az esetleges nedves/kakis balesetekhez, vékony takaró, kézfertőtlenítő, pótcumi és egy kisebb játék van a miénkben. 5 hónapos a kislányom, anyatejes így mi tápit és cumisüveget nem viszünk de tápszeres babának az is kell.
2018. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkora batar nagy volt a pelenkazotaska, utaltam cipelni. Siman elfert minden egy normalis taskamban. Vizet, cumit, pelust, 1 kicsire osszehajtott takarot, torlokendkt, popsikremet vittem. Jatekot egy ido utan mar nem vittem benne mert elszorta, elhagytuk ut kozben, meg annyira nem is erdekelte. Ehhez kepest sokaig vittem mindenhova ezt a taskat megszokasbol..de hogy minek azt nem tudom:D most mar 2 evesen valtoruhat, potzoknit, neha valtocipot, ragcsat, italt, homokozojatekokat cipelek a sajat noi taskamban es szuperul elfer benne:D
2018. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!