Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feltetlenul elkapja majd? En...

Feltetlenul elkapja majd? En parazom tul?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A csaladtagjaim (noverem, edesanyam) szerint jobb lenne a rota virus elleni oltas, mert enyhebb lehet a tunet, ha legalabb be van oltva.

En is felek, hogy korhazba kerulhet, ha elkapja a hanyas hasmenest, de vannak fenntartasaim, foleg, hogyas fajtai lehetnek, ami ellen nem ved, es eleg huzos ara van.

Mindenkeppen elkapna? Mindem gyerek elkapja? 5 honapos a kicsim.


2019. júl. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ezt sztem nem lehet tudni. En magam bekerultem vele felnottkent és köszönöm, kihagynam a gyereknél. En beadattam es leszartam a csalad intelmeit.
2019. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
5 hónaposan már lekéstetek, szóval oly' mindegy.
2019. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem oltattuk be, nem kapta el. 🙏
2019. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beoltattuk. Egyelőre még beteg sem volt szerencsére. Van két barátnőm,az egyik be adatta a kisfiának 2 nap alatt túl volt rajta. A másik nem és a kislány 2 hetet töltött a kórházban kiszáradás miatt. Nekem nem volt kérdés, hogy mi legyen.
2019. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adatuk be, nem kapta el.
2019. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!