Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem sétálni lázasan?

Kivihetem sétálni lázasan?

Figyelt kérdés
6 hós babám tegnap óta lázas...A doki azt mondta, hogy torokgyulladás, eléggé tüszög, meg köhög, valószínű, hogy megfázott...elég ramatyul is van és az idő sem túl jó. Kivihetem ennek ellenére egy picit sétálni, hogy friss levegőn legyen??? Nem fog még jobban megfázni?
2010. aug. 31. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:

A helyedben 1-2 napig nem vinném a szél meg az eső miatt.

Inkább szellőztess többet,úgy is éri a levegő.

2010. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hova vinnéd már? Ilyen időben? Hagy fázzon meg jobban, ezt akarod?
2010. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia...én sem vinném ki...max egy negyed órára jól beöltöztetve a ház elé hogy érje egy kis levegő.Nagyon szeles,esős az idő,nem tesz jót a gyulladt torkának.Mihamarabbi gyógyulást.Mi egy hónapja estünk át hasonló torokgyulladáson egy hét alatt semmi baja nem volt a kisfiamnak,én akkor vittem sétálni,ugyan akkor meleg volt.
2010. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, ne vidd ki, a fiamat még másfél évesen se vittem ki betegen....ha beteg akkor bent a házban és max ha orvoshoz megyünk akkor viszem ki, de csak a kocsiig! Szellőztetni lehet, h átviszed a másik szobába és kicsit kinyitod az ablakot a szobába, h kiszellőzzenek a bacik a teljesen elég ilyenkor.
2010. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt beteg ugyanezzel a babám, igaz, ő már 1 éves. Nekünk a doki azt mondta, hogy a friss levegőre ugyanúgy szüksége van, meg pl. addig ki tudod szellőztetni a lakásotok levegőjét egy kereszthuzattal, és ha visszajöttök, akkor már bacimentes levegőt lélegzik be a Drágád. Szerintem ha jól fel van öltöztetve és nem vagytok kint sokat, csak olyan negyed órát, akkor az még jót is tehet. Mondjuk attól is függ, mennyire lázas. Szerintem várd meg, míg épp nem lesz lázas, biztos vannak ilyen napszakok, és akkor vidd ki egy ici-picit. Nem hiszem, hogy olyan jó lehet neki egész nap a lakás levegőjét szívni. Csak óvatosan, és öltöztesd fel rendesen.
2010. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem vinném ki lázasan. Kellemes időben (nincs szél, nem esik az eső), max. egy kis hőemelkedéssel ajánlott kivinni, az még jót is tehet, de láz esetén állandó hőmérsékleten célszerű tartózkodni. Ahogy már írták is előttem, gyakran érdemes szellőztetni a szobáját, de míg vissza nem melegszik, addig pl. a nappaliban legyen a Picúrod. Mihamarabbi jobbulást kívánok a Csöppségnek!!! Üdv, 9 hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 6 hósan esett át a lányom egy torokgyulladáson.Egy nagyon nagyon jó gyerekorvoshoz vittem,aki az én dokim is volt gyerekként,és ő azt mondta,hogy gyereket jól felöltöztetni,babakocsiba tenni és minden nap kicsit kivinni,szélvédett helyen lenni.És képzeld el benn a lakásban csak nyűglődött a kicsi,de kinn volt,hogy egy órát is aludt.
2010. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háááááááááát, ezek szerimt én a "betoji" anyukák táborát erősítem. Nekem eszembe nem jut ilyen időben az egészséges gyerekemet kivinni. Nemhogy ha beteg lenne! DE hát mindenkinek a maga elvei mentén kell nevelnie, döntéseket hoznia. Én nem viszem.
2010. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 07:11!!! Nem kell lecseszni kapásból az embert, mert úgy tudom ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek...Ha csak osztani tudod a másikat, akkor inkább ne is írj!!!

A többi válaszadónak köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 31. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!