Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kivihetem ma...

Szerintetek kivihetem ma babakocsival sétálni a 2,5 hetes babámat fél órára?

Figyelt kérdés
Nincs túl hideg hozzá? A szél nem fúj nálunk, szállingózik a hó, és -2,7 fok van. Első baba, ezért elég tanácstalan vagyok.
2010. dec. 15. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Persze.Jól felöltözteted és már mehettek is.Mi is nemsokára megyünk,igaz mi 6 hósak vagyunk.:)
2010. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
2,5 hetes babát én nem vinnék ki még nyáron se
2010. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit igen,nekem azt mondták -5fokig mehetünk sétálni,ha nem szeles az idő.
2010. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Másodiknak:azért nem tarthatjuk búra alatt!!!ha nem is sétálni viszem,de felöltöztetem,és kinyitom a szoba ablakát,hadd szellőzzön!!
2010. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem is kell búra altt tartani!

2,5 hetesen a nyitott ablakos levegőztetés tökéletes.kb 4 hetesen már lehet vinni sétálni is

szerintem

2010. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Jojjjjjj -.-


Na akkor kezdő téli anyukának gyorstalpaló!

Az én lányom holnap tavalyi baba:) Tehát jó hideg volt már tavaly ilyenkor is:)


Nem úgy kell csinálni, hogy majd 3 hétig bent tartod, aztán kirakod félórára.


Hazamentek, egy hetes koráig, minden nap 5 percre rányitod az ablakot, persze felöltözteted.

Aztán megvan az első hét, akkor szép fokozatosan mész ki. Első nap 5 perc, másodi nap 10, harmadik negyedik nap is tíz, aztán utána 15 perc és utána már mehettek fél órára is.


De egy gyerek nem olyan mint te, hogy bármikor rögtön kiviheted, szóval tessék elkezdeni most a belső szoktatást, 2-3 nap és viheted ki, de először 5-10 percre csak...nem durr bele lecsó ez:)

2010. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én is az ablakhoz tenném. és ez messze nem búra alatt tartás.
2010. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

Én sem vinném még ki mínusz fokba 2,5 hetesen.

Gondolj csak bele 17 napja(kb) még pocakban volt a 37 fokba.

Lassan kell őket szerintem hozzá szoktatni a hőmérséklet változáshoz. Lesz még időtök rengeteg a babkocsis sétához. Inkább szellőztess a szobába többször (persze ne legyen ott a baba az ablak alatt).

Én nem vinném őt.

2010. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodtan vidd ki, de max fel orara, mert ilyen hidegben akarhogy oltozteted be, atfazik hamar. Mi mar voltunk ma lent a holnap 4 hetesemmel 30 percet. Tulelte....
2010. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekem november 22-én született a fiam. A védőnő és a doktornő is azt mondta, hogy amint hazajöttünk, kezdjem el kivinni a levegőre. -5 fokig lehet, nem túl szeles időben. Mi is 1 hétig ablaknyitogatóst játszottunk, de a 2. héten már kint volt babakocsival jól felöltöztetve és bebugyolálva. Attól mert egy baba téli baba, nem kell a négy fal között tartani! Addig vidd ki, amíg nem jönnek a -20 fokok.
2010. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!