Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen ködös nyirkos időben...

Ilyen ködös nyirkos időben kivihetem 3 hónapos babámat sétálni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? nálunk már lassan egy hete ilyen idő van.
2011. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezi,mert nekem is azt mondta a védőnő hogyha köd van,akkor nem szabad a babámmal kimenni.Azóta már mi is 3 hónaposak vagyunk,de nem tudom ki szabad-e.
2011. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,azért kérdeztem,mert itt régebben olvastam,hogy ködös,vagy szeles időben nem szabad kivinni a babákat.csak nem tudom,hogy ez mennyi idős picikre vonatkozik.Áhhh,a védőnőnk semmi ilyesmit nem mond,megméri néha,van,hogy két hét múlva kevesebb a hossza szerinte,mint előzőleg volt.Innen szoktam gyűjteni az infókat...
2011. jan. 10. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy varosban éltek akkor semmiképp ne vidd ki,mert a köd,pára lenyomja a szmogot és nagyon szennyezett a levegő,egyébként max.fél háromnegyed órára kiviheted!
2011. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányom már két éves, és november elejei baba, én minden nap kivitte, kivéve, ha mínuszok voltak nappal, akkor csak ha nagyon kellett, akkor.

Amúgy órákig aludt kint esőben, ködben, szélbe, stb. Soha semmi baja nem volt. esőben persze csak a teraszra toltam ki. Szélnél a falnak fordítottam, esővédő rá, nem érte a szél. Nagyon jókat aludt kint. Minden nap 1-2 órát.

Én ezért nem értem, miért ne lehetne kivinni.

2011. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de a szomszédos óvodában is az csinálják (csak látom, még nem járunk oda), hogy mindig kint vannak, kivéve, ha esik az eső vagy ha nagy köd van. Hogy ködben miért nem mennek ki, azt nem tudom, kíváncsi lennék én is rá, de biztos van valami oka.
2011. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma megkérdeztem a védőnőmet.Már ilyen enyhe ködben sem ajánlja.Azért mert a nagyon sűrű levegő kedvez a baciknak.Mellesleg ez a szmog tele van méreganyagokkal,ami egy ilyen fejletlen pici tüdőnek nagyon ártalmas.
2011. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tegnap nem mentünk ki,de ma egy nagyot sétáltunk!:-)
2011. jan. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!