Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok és Anyukák, egyszerüen...

Csajok és Anyukák, egyszerüen nem tudom feldolgozni. Mit tegyek? Kivagyok.

Figyelt kérdés
A párom elhagyott minket,van egy 14-hó babánk.Összeállt egy nővel és éli világát.ennek lassan 1 -hó..gyülölöm ezért és látni sem birom...szerintetek megbánja ezt még?mit csináljak annyira fáj.
2010. aug. 31. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sajnálom.....Lehet jobb így mint ha titokban csalna meg.....

Gondolj a gyermekedre,és idövel jobb lesz.Próbálj elutazni esetleg ismerösödhöz,szülökhöz....Menj a "közeléböl" ha lehetséges.

2010. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
az enyém megbánta, csak közben én meg rájöttem, hogy van élet nélküle is..fél év telt el azóta, hogy elköltözött.
2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Lehet,hogy majd megbánja,de én a helyedben akkor sem fogadnám vissza! Aki egyszer megteszi,az megteszi újra!

Ha volt szíve otthagyni egy pici babával,akkor nem érdemel meg Titeket! Lehet,hogy most nagyon fáj,de idővel jobb lesz,hidd el! Kitartás!!!

2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak a gyermekeddel törődj, ne nézz hátra csak előre. Kitartás!!!
2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Sokszor ugy érzik, hogy sok ez az egész babatéma, nem erre számitottak, hatalmas kötöttség, stb. Felelőtlen, szemét! De ettől még sajnos Neked nem fáj kevésbé, mert nem igy képzelted el a boldog családi jövőtöket. Sokszor megbánják, pár hónap, mire az új csaj kifosztja a dugipénzét, sokba kerül, mert bulizni, vacsizni kell vinni, cipőt, ruhát kér, wellnesshétvége, stb...na elfogy a pénz, már nem is lesz a párod olyan érdekes, jönnek a szürke hétköznapjaik, ...akkor kezdi rágni majd a küszöböd. Hogy ő meggondolta magát... Ekkor már tiszta fejjel el tudod dönte i hogy belerúgsz egyet vagy visszaengeded. Addig meg menj a közeléből, ne is látsd! Nagyon sajnálom!
2010. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Bár nem ismerlek, de úgy gondolom ennél Te jobbat érdemelsz. Egy ilyen pasit ne sajnálj, persze fáj, de hidd el, fogsz találni magadnak nála jobbat! Leszel még boldog férfi mellett, csak idő kérdése! Addig pedig élvezd az életet a babával, ezek a napok úgysem jönnek vissza soha. Olyan hamar felnő, hogy észre sem veszed! Hajráááá!!!
2010. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Csak tudnám kinek nem tettszenek ezek a válaszok. Talán azt kellett volna írnia mindenkinek, hogy "zokogj utána egész nap, könyörögj neki hogy jöjjön vissza...stb" Az hasznos válasz lenne? Hihetetlen milyen emberek vannak! Na mindegy, ezt csak úgy megjegyeztem és lehet ezerrel lepontozni ezt is!!
2010. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tudom mit érzel! Nagyon nehéz dolog ez!% Engem még terhesen hagyott el a gyerekem apja,már 13 hónapos a kisfiam,de igazából nehezen enyhülnek bennem a dolgok!

Sok ilyen férfi van a világon!

Nekem is mindenki azt mondta/mondja,h majd jobb lesz! Én vissza nem fogadnám,mert az ilyen nem való apának,férjnek!

Igazából annyit tudok mondani,h kitartást neked!

2010. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!