Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kiedrült a 18. heti Uh-on,...

Ma kiedrült a 18. heti Uh-on, hogy kislányom lesz. Egyszerűen nem bírom feldolgozni, annyira kisfiúra számítottam. Mit tegyek, hogy elfogadjam?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam, hogy ilyen negatív érzéseim vannak, kétségbe vagyok esve. Amúgy teljesen egészséges a kisbabám, és tudom, hogy erre kéne koncentrálnom, de végig kisfiút éreztem.... Segítsetek légyszi!
2008. máj. 27. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, el fogod fogadni, pár hét kell. Nem kell szégyellned, ne ess kétségbe, más is van ezzel így. Nem tapasztalatból mondom, mert az enyém még nem mutatja magát, de olvastam itt dolgokat ezzel kapcsolatban. Én kislányt szeretnék jobban, de arra is felkészítettem magam, hogy kisfiú is lehet. Most pedig már ott járok, hogy teljesen mindegy, hogy mi lesz. Hidd el, hozzá fogsz szokni a gondolathoz! 15 hetes kismama
2008. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szió! Én jövő héten megyek a 18 hetes uh-ra. Az elejétől kezdve kisfiút mondok én is, de lehet, hogy kislány lesz. Én annak is ugyan úgy fogok örülni.Azt tanácsolom dolgozd fel, és fogadd el, hogy lesz egy csodálatos kislányod. Ahogy mondani szokás, az a lényeg, hogy egészséges legyen.Próbálj meg örülni neki, mert az a picur pocaklakó megérzi, ha nem őrá számítottál, hanem egy tökösre.:-)Boldog babavárást.

Meglátod, ugyan úgy fogod szeretni, mintha kisfiú lett volna.

Amúgy pedig akkor leszel benne biztos, hogy kislány, ha már megszületett, addig nem, akármit is mondanak az orvosok, tehát ne vásárolj be rózsaszínű ruhákból.

Menj el 4d-re, ott jobban látszik, hogy milye van.

2008. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, az a kis emberke ott benn nem tehet róla hogy ő milyen nemű. A ti szerelmetek gyümölcse, ti hoztátok össze, és bármilyen nemű is lesz ugyanúgy kell szeretni, mert mindkettőtökből egy darab. :) És ez így van jól. Örüljetek hogy egészséges, neki szeretetre van szüksége. Fogadjátok ajándékként az életetekbe. Sok boldogságot!! :)
2008. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a sztori csak en lanyt akartam.. cserelunk? :)

Neha nekem is buntudatom van, hogy meg mindig nem sikerult elfogadnom, pedig en mar tobb mint 10 hete tudom... ezen nem tudunk valtoztani :) Szerintem legkesobb amikor a kezunkben lesz elfogadjuk, vagyis en ebben bizom. Akkor mar azt se banjuk majd ha kis ufo is az csak legyunk tul a szulesen mindketten egeszsegesen! Addig is szep babavarast! :)

2008. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva voltam ezzel, csak azt tudtam elképzelni, hogy kislányom lesz...Csak lányneveket néztem, egy édes kislányt vártam. Amikor megtudtam, hogy fiú, csalódást éreztem. De pár nap alatt elmúlt, és most már el sem tudom képzelni, hogy kislány legyen! Hidd el, meg fog nálad is változni az érzés! Egy pici kislány téged szeretne anyukájának és nagyon szeret téged már most is, te is ugyanígy fogsz érezni, ne félj! A következő majd fiú lesz!
2008. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de igaz: egészséges legyen, semmi más nem számít!!! Én így is érzem ,remélem Neked is sikerül hamar feldolgozni a "csalódást". Én 24 hetes vagyok, eddig nem is akartam tudni ki érkezik közénk. Most kezdek rajta gondolkodni, lehet hogy legközelebb megkérdezem.

Gondolj bele, milyen gyönyörű kislányod lesz. Kezdj el lányneveken gondolkodni, és talán máris közelebb fogod Magadhoz érezni. Sok sikert hozzá!!!

2008. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló lányok! Nagyon-nagyon köszönöm Nektek a kedves szavakat! Annyira meghatódtam a válaszokon, hogy totál elkezdtem sírni. Teljesen igaztok van, ő nem tehet róla, mi van (ill. mi nincs) a lába között. A lényeg, hogy szerető családba kerüljön és én nagyon reménykedem benne, hogy hamarosan ugyanúgy fogok neki örülni, mint a képzeletbeli kisfiú babámnak. A férjem pedig bevallotta, hogy ő mindig is kislányt szeretett volna egy picit jobban, csak nem mondta ki. Nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok nekem, mindannyiótoknak nagyon sok boldogságot kívánok!!!
2008. máj. 27. 20:28
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Akkor menj el egy bababoltba, és nézd meg milyen ennivaló kislányrucik vannak. Édes kis kalapok, kisruhák. Sokkal édesebben lehet öltöztetni egy kisláynt! Bár nekem fiam lesz éppp ezért kislányt szeretttm volna jobban talán egy picit! Szeretni fogod, és nagyon jó barátnők lesztek! ,)

37 hetes kismama

2008. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia próbálj megnyugodni,valóban ő nem tehet semmiről.A barátnőmnek is ezt próbálom megmagyarázni neki kicsivel rosszabb,mert az első ikrek fiuk,és most megpróbálkoztak hátha leány lessz,most 27 hetes terhes szintén iker babákkal,és ma derült ki neki hogy mind a kettő megint fiú lessz.Ma őt is a sírás kapkodta.Ne aggódj majd a másik kisfiú lessz.Fel a fejjel!!!!Üdv 38 hetes kismama.
2008. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek téged! Mi a párommal első pillanattól kezdve biztosak voltunk benne, hogy kislányunk lesz. Amolyan megérzés volt. A 12hetes uh-on azt mondták kisfiú, és mi magunk is úgy láttuk, hogy ott van valami a kis lába között.Nagyon csalodott voltam,mert mindenki azt írta itt, hogy az anyák úgy is megérzik,kislányt vagy kisfiút várnak. Úgy éreztem megbuktam anyaságból, sokat sírtam is miatta.A 19hetes uh-on mikor közölték, hogy kislányunk lesz, alig mertem elhinni.Azóta megerősítették ezt mégegyszer. Fel a fejjel, még semmi nem biztos!!
2008. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!