Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom feldolgoz...

Egyszerűen nem tudom feldolgozni, mit csináljak? Már 5 éve, hogy elment. Ő volt a NAGYMAMÁM. Az én drága, egyetlen NAGYMAMÁM.

Figyelt kérdés
Ő volt a mindenem.Ha ő nem lett volna, én talán nem is élek.Anyám alkoholista volt, szerelem gyerek vagyok, apám csak a gyerektartást küldte.De a nagyi.Ő volt a minden, a támasz a bajban, az anya az anya helyett.Ő vitt oviba, ö volt velem ha beteg voltam, ő vett cipőt, ha a másik kilyukadt, mindig a kedvencemet főzte, Ő volt anyám helyett anyám.Aztán az évek teltek, felnőttem Nagyi mellett, közben anya meghalt, csak mi maradtunk egymásnak.A NAGYI meg én.Én közben kamasz lettem, majd találtam egy társat, és a Nagyim a lakását rám iratta.Dédunoka is lett, de Ő már akkor majdnem 90 éves volt.Nagyon beteg lett, de az utolsó percig itt volt velünk, én soha nem engedtem el.A mai napig hallom a lépteit, és álmomban mindig az a kislány vagyok, akiért a NAGYI a csillagos eget is lehozta volna.A férjem imád, a fiam is, de abban biztos vagyok, hogy amíg élek, soha az életemben senki nem fog úgy, olyan feltétlen szeretettel szeretni, mint a NAGYMAMÁM.De valahogy fel kellene már dolgoznom az elvesztését, de nem megy.Éjszaka felriadok, hogy meg kell néznem a szobájában mi van vele.Kell pár perc, míg rájövök, hogy hiába mennék, már ő nincsen ott.Ha álmodom vele, érzem az illatát, az ölelését, és mindig sírva ébredek.Nekem az idő nem oldott meg semmit, ugyanúgy fáj, ha nem jobban.Hogyan tegyem túl magamat rajta?
2010. aug. 11. 21:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
33/N vagyok
2010. aug. 11. 21:01
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kérj orvosi segítséget!Mivel az életed különben boldog(lenne),fel kellene tudnod dolgozni...
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok megoldást, de nagyon megsirattam a történetedet :(:(:(
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért már eltelt sok idő,kicsit enyhülni kéne a fájdalomnak,rengeteget olvasok most erről.Nekem pár honapja halt meg a férjem,és van egy 1 éves gyerekünk.

Nem kéne esetleg elmenni pszichologushoz?Tudsz beszélni valakivel ezekről a dolgokról?Nem az a baj,hogy magadba folytottad?Állítolag a normális idő az 1 év,de embere válogatja,szerintem segítséget kellene kérned.Nagyon sajnálom,együtt érzek veled.29/N

2010. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
igazából veled van a mai napig is,az ,hogy ennyi idő után se tudtad elengedni az furcsa,én nekem 2 év kellet ahhoz,hogy ha be mentem a hátukba nyugodt maradjak.De Ő nekem a nagyapám volt.Ki szoktál hozzá menni a temetőbe és szoktál neki beszélni a dolgaidról mintha ma is élne?
2010. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És most is, amikor írok, vagy beszélek róla, csak bőgök, meg bőgök.A temetőbe úgy kell kivonszolni, mert egyszerűen nem megy.Azt mondtam amikor meghalt, hogy én már nem félek a haláltól, mert ha Ő ott van, akkor az már csak jó hely lehet.Ha van menyország, Ő biztosan ott van!
2010. aug. 11. 21:15
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Most egy kicsit kemény leszek DE HA MOST LÁTNA TÉGED AKKOR MIT MONDANA ? ÉN NEM ILYEN GYEREKET NEVELTEM!
2010. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

21.08-as vagyok.

Hidd el ő nem ezt akarná,hogy szenvedj!Én elhiszem,hogy fáj,mert tudom,én az életem szerelmét veszítettem el.De muszáj elengedned őt és boldog lenni nélküle,ő biztos ezt akarná.Ez normális hogy hiányzik stb.De neked van saját családod és ők is vágynak aszeretetedre,és imádnak téged nem akarnak így látni,mert az neked sem jó.Kérjél segítséget mindenképp.

2010. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam: nekik sem jó.
2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ő is olyan volt, ha látott egy beteg gyereket a tv-be, akkor a könny kicsordult a szeméből.Annyi, de annyi szeretet volt abban az élet rendesen által meggyötört asszonyban, hogy szinte túlcsordúlt felém minden nap.Soha nem fogok tudni olyan lenni, mint Ő.Bölcs, racionális, megalkuvó, elfogadó, gondoskodó, beosztó, és nyílt szívű.Mindig azt mondom, hogy egy kiválasztott vagyok, hogy ismerhettem, szerethettem.

Annyira hiányzik...

2010. aug. 11. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!