Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik akkor, ha egy 3...

Mi történik akkor, ha egy 3 hónapos baba hajszálat nyel le ?

Figyelt kérdés
Nekem rettentően elkezdett hullani a hajam, a fiam meg elkezdte állandóan az öklét és az újját enni. A hajamat már jobban nem tudom összefogni, de így is mindenhol a hajam van és valahogy folyton a fiam öklébe kerül. Kedves anyukák, ti ezt hogy oldjátok ? Mi történik, ha veletlenül sikerül neki lenyelni egy hajszálat ?
2021. szept. 16. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Semmi, kikakilja. Van hogy a saját haját is lenyeli, azt a legtöbbször észre se lehet venni.
2021. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kaphat tőle vakbélgyulladást ?
2021. szept. 16. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Ne a lenyelés aggasszon,hanem figyeld mindig a lábujjakat és ujjakat,nehogy rácsavarodjon.

A haj erős,nagyon csúnya sérüléseket tud okozni,és elszorítja a hajszálereket.

Egy kisfiúnak (bár ez szerintem bőven gondatlanság miatt is!) talán 2 éve volt,hogy a kukijára csavarodott a hajszál és mire pelenkázáskor észre vették már el volt teljesen feketedve.


De egyébként ha nem sokszor fordul elő semmi baj,kijön.Hordd felkötve és fésüld sűrűn,most az a sok haj hullik el,ami terhesség elején nőtt.Mindig több a haj és szőrzet terhesség alatt.:D

2021. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is rengeteget hullott a hajam és elegem volt belőle, hogy a gyerek folyton "azt eszi", én levágattam. Azóta persze visszanőtt, de legalább már nincs mindenhol haj.
2021. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!