Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal nem alszik! Más is van...

Nappal nem alszik! Más is van igy?

Figyelt kérdés
11hetes a kislányom.este 10kor alszik 4kor szopi aztán alszik hajnal 6-ig.szopi aztán ujra bealszik 9-ig.Du meg eggyáltalán nem alszik.ha kimegyünk sétálni akkor meg szundizik de nem alszik mélyen.elég ez a kevés alvás?szerintem nem mert du 5kőrül olyan fáradt de nem alszik.
2008. dec. 11. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!Az én kisfiam már 1-éves elmult de kb 10-hos korátol nem alszik ő sem délután,csak délelőt alszik 2-és fél orát aztán egész este 6-ig csak nyügőlődik hiába probálom elaltatni nem akar egy 20-perces altatás után feladom majd 7-kor fürdés és utána ujbol megprobálom ,nálunk jobban az a gond hogy nem akarja azt hogy betegyem a kiságyba mert ha észre veszi egyből elkezd sirni ( hiába aludt már az ölemben egyből kipatan a szeme és már nem alszik vissza)Szoval ez nálunk is igy megy minden nap
2008. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. az én kisfiam sem akart aludni nappal. most már el tudom altatni - igaz kézben alszik, de jobb mintha ordítana a fáradtságtól -, csak mindig kell valami zümmögés (pl. páraelszívó, mellszívó szivattyúja, hajszárító)

Tudom, viccesen hangzik, de ez van.

Próbáld ki, hátha nálatok is bejön.

2008. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos múlt, és bizony vannak napok, hetente legalább egy-kettő, amikor egész egyszerűen nem alszik napközben, vagy jó esetben fél-1 órát a porszívó zümmögésére. Én sem tudom mitől van, és sajnos még nem találtam rá az ilyenkor megfelelő altalási módszerre... (Egyébként éjszaka kitűnően alszik este 8-tól reggel 6-ig, néha egyszer felkel szopizni.)
2008. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 hetes a pici fiú, ő sem hajlandó aludni napközben, csak maximum 3 órát, azt is darabokban. Szoptatás után elvan 10-20-30 percet az ágyon vagy a bébihordóban, de utána követeli, hogy a karomban tartsam, persze pihen, de nem alszik. Karácsonyra kap egy Adamo hintát, csak jó tapasztalatokat hallottam felőle, állítólag nagyon jól érzik magukat benne a babák. Kíváncsian várom, mert ilyen kevés alvás mellett nem sok mindenre jut időm.
2008. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposak vagyunk és mi is csak a levegőn alszunk délelőtt, akkor legalább 2 órát aztán délután itthon max egy órát de csak úgy ha összebújunk és a cici a szájában van.
2008. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!