Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok sült halat 1 éves...

Adhatok sült halat 1 éves babámnak karácsonykor? Ha igen milyet célszerű?

Figyelt kérdés
Ma megyünk nagybevásárolni és karácsony estére halat akarok sütni, a babám még nem kapott. Karácsonykor lesz majdnem 1 éves. Milyen halat ehet?
2008. dec. 11. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Fagyasztott tonhalat adtam a lányomnak karácsonykor,pedig csak 8 hó körül volt.Rántott volt,de a bundát leszedtem,és átnéztem falatonként a szálka miatt,Jó omlós a húsa,nem sokat kellett rágnia.
2008. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy adhatsz,minél gyakrabban,hetente egyszer legalább az ideális.Az a lényeg,hogy ne fűszerezd,csak kenegesd be citrommal és oliva olajjal,aztán süsd ki úgy natúran. Nem kell már alá olaj sem,elég amivel bekented,a rántott halon sok az olaj meg só,akkor is ha leszeded a panírt!Kellemes Karácsonyt
2008. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs,azt elfelejtettem,hogy a tonhal szerintem is jó,vagy más tengei halfilé. A hazai halak még túl zsírosak és nincs bennük annyi vitamin,mint a tengeriben.
2008. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!