Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért repked a kezével a 4...

Miért repked a kezével a 4 hónapos? Ezt eddig nem csinálta.. Nagyon félek attól hogy autista lesz.. ki volt még igy?

Figyelt kérdés
Repked a kezével , de csak az egyikkel . Tegnaptól kezdte el csinálni,először kinevettük hogy megint új dolgot tanult a 4 hónaposom, de utána már egész végig ugy csinált a kezivel mind ha ütögetne a vállamot de megállás nélkül le fel .. este még álmában is azt csinálta aludt és úgy ezért már nagyon megilyedtem... csinált e igy a babótok? .. félnem kell-e attól hogy autista lesz vagy ez semmi?? Nagyon bepánikoltam..aki hasolnó helyzetben volt leírna hogy mi volt az és lett e komolyabb dolog belőle ? Vagy nem kell ezzel foglalkozni.. már akkor ilyedtem meg nagyon ahogy álmában is csinálta, aludt rajtam és akkor is mind ha ütögetne. Nagyon félek..nyugtassatok már meg 😣

2021. szept. 23. 09:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
nagyon remélem
2021. szept. 23. 10:23
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Goldmund73, ne szivasd már szegényt, hát idegbajt kap 😅
2021. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
97%
unokatesóm egy ideig sokat hörgött babakorában, mégse lett metálénekes. pedig milyen menő lett volna
2021. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
13. Úristen 😂😂😂 sírok
2021. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is repkedek a kezemmel ha ideges, izgatott vagyok mikor senki nem lát mióta az eszemet tudom. Nem tudom, autista vagyok e, de jól megvagyok, emberekkel dolgozom, férjnél vagyok és három gyereket nevelek, nem lett ettől semmi gond az életemmel.

Szóval nyugi. 35/N

2021. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Ti viccet csinaltok belöle, de ez szerintem nem vicces, mondom álmában is csinálja sokszor... de még ezeknek a kommentoknak is jobban örülök mind amit az a goldmud irt.. remélem csak viccel
2021. szept. 23. 10:29
 17/39 A kérdező kommentje:
Gondmund73*
2021. szept. 23. 10:29
 18/39 A kérdező kommentje:
Goldmund73*
2021. szept. 23. 10:30
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

#14 nem viccelek amúgy, nagyon jól csinálta!


"Ti viccet csinaltok belöle, de ez szerintem nem vicces, mondom álmában is csinálja sokszor"

oké, és? itt mindenki rendszeresen összecsinálta magát babakorában, mégis mind szobatiszták lettünk (remélem). arról is leszoktunk hogy mindent egyből a szánkba veszünk

2021. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező és ha autista akkor mi van? Elviszed fejlesztésre ha szükséges, és ennyi.

Amúgy semmit nem jelent ez még. 3-4 éves kor előtt meg sem tudják állapítani, nem hogy 4 hónaposan.

2021. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!