Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lány gyermekek az apjuk...

A lány gyermekek az apjuk vagy anyjuk természetét öröklik inkább? Értem ezt a szégyenlősségre vagy a bátorságra

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Vagy az apjukét, vagy az anyjukét 🤦‍♀️ sőt, lehet egyikre sem fog hasonlólítani...


3 lányom van. Az egyik kiköpótt apja, kívül, belül.

A másik természetre totál én, külsőre meg anyukám.

A harmadik oedig egyikünk sem, még csak egy rokont sem látok benne.

2021. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hugommal mindketten a másik szülőnk termèszetèt. Mások vèlemènye alapján èn fèrfikènt anyukám vagyok. De hugom tiszta apánk minden èrtelemben.
2021. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az én lányom kiköpött apja jellemre, úgy, hogy még csak nem is találkoztak soha. Külsőre vegyes.
2021. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerűen működik. A veleszületett temperamentum vonások interakcióba lépnek a babát ért környezeti hatásokkal és ezek határozzák meg majd a későbbi személyiségét. Bár még így is le van egyszerűsítva.
2021. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*egyszerűsítve
2021. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 lányunk van. A legnagyobb egy az egyben az apukája jellemét örökölte, a legkisebb az enyémet, a két középső meg teljesen vegyesen, ők egymásra hasonlítanak legjobban.
2021. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg nem hasonlítana rám el sem hinnénk, hogy a miénk
2021. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam külsőre anya köszön vissza, a természetemben pedig apa (egyke vagyok).
2021. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!