Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Lehet nem ide illik, de nem tudom hova tegyem... Az van, hogy ma véletlenül megláttam a legjobb barátom húgát ruha nélkül és most nem hajlandó kijönni a szobájából.

2017. okt. 20. 17:21
 1/8 anonim válasza:
58%
Kérj tőle bocsánatot.
2017. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az volt az első, hogy bocsánatot kértem tőle.
2017. okt. 20. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy véletlen eset volt, nem tudom, hogyan és miért lehetne bocsánatot kérni: „bocs, hogy véletlenül megláttalak pucéran, többet nem fordul elő”? :)

Szerintem sokat nem tudsz csinálni, biztosan baromira zavarban van, de előbb-utóbb nyilván kijön a szobából, ha találkoztok, próbálj úgy viselkedni, mintha semmi gáz nem volna. Imho ez egy olyan szitu, amiben csak arra lehet apellálni, hogy a feledés homályába vész. Gondolom, azt mondanom sem kell (de azért leírom), hogy nehogy elkezdj poénkodni, vagy olyanokat mondani, hogy „ne aggódj, láttam már lányt meztelenül”, mert csak ramatyabbul fogja érezni magát tőle.

2017. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, a bocsánat kérés ebben a helyzetben nem nagyon segít, de hírtelen nem tudtam mit mondjak. :D
2017. okt. 20. 18:13
 5/8 anonim válasza:
Biztos, hogy csak véletlen volt? :D
2017. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

26 évesen eléggé beteg dolog lenne egy 14 éves kislány testét nézegetni... Méghozzá direkt!

Mondjuk nem írtam oda, hogy hány éves vagyok.

2017. okt. 20. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy láttál már nőket így nem direkt nézted meg, véletlen így alakult, nem kell belőle ügyet csinálni.
2017. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ha adsz neki időt. 14 évesen könnyen meglehet hogy nincs megégedve a testével és szégyelli magát, amiért láttad. Szerintem ne hozd fel, kellemetlen lehet neki... Idővel kiheveri a dolgot
2017. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!