Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kézben ringatós altatós...

Kézben ringatós altatós anyukák! Ti hogy bírjátok az egyre nehezebb babát altatni? Meddig altattátok altatjátok így?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 9-10 hónapos korától (megjegyzem kis súlyú a lányom) lassan kezdtem rászoktatni, hogy én ültem, és ő így feküdt a karomban és így ringattam. A kecske is jóllakott meg a káposzta is megmaradt, mert ringattam ugyan a karomban, de mégsem kellett cipelni a fenekét. Először énekelgettem neki, volt hogy 20 perc alatt aludt csak el, olyan is volt, hogy mégiscsak felálltam vele, de aztán szépen megszokta és a mai napig így alszik el, de most már 5 perc múlva berakom az ágyába. (15 hónapos) Lassan megpróbálom majd egyenesen odatenni, reméljük ez is sikerül majd. :)
2011. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig altattam így,addig bírtam.Utána rászoktattam,hogy egymás mellett fekve elaludt,utána beraktam a kiságyba,most egy hónapja meg már beteszem a kiságyba,betakargatom szép álmokat kívánunk a plüssállatoknak,és pár perc múlva alszik is(addig én is fekszem a szobában lévő heverőn).15 hónapos a fiam.
2011. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos koráig a kiságyban aludt el, azóta viszont nem hajlandó csak ölben, sétálgatva. De úgy szerencsére kb. 3 perc alatt. Ha nem alszik el egyből, hanem elkezd forgolódni, akkor leteszem játszani. Nem sétálgatok vele órákon át. Egyébként nem tűnik nehezebbnek, mint amikor megszületett, mert valahogy folyamatosan edződöm, ahogy ő hízik.
2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,most 1 éves, tehát 2 hónapja megy az ölben altatás.
2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!