Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonló pelenka? Kérlek...

Hasonló pelenka? Kérlek kíméljetek meg az "akinek nem telik gyerekre" kezdetű hozzászólásoktól!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig pampers-t használtunk, nagyon meg is vagyok vele elégedve, de sajna nagyon drága. Tudnátok ajánlani hasonló minőségű, formájú(ilyen vékony) pelust ami olcsóbb.
2010. szept. 1. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hasonló okok miatt kerestem én is másikat. számoltam, hogy a többi olcsóbb pelenkából mennyit használok. hát anyagilag végül ugyanott voltam, mintha Pamperst használtam volna. mert azokból több kellett. akció és kupon vadászok.
2010. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez is nagyon bejött!

2010. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is Pampers-t használok és egész olcsón hozzá lehet már jutni.Van a dm-ben tagsági kártya,amelyre vásárlás után pontot kapsz.Ezeket a pontokat beválthatod kuponfüzetre.Az 50 pontosban mindig van egy 25%-os joker kupon,melyet bármire fölhasználhatsz.Én mindig a pelusra szoktam.Sőt ha benne vagy a dm baba-bónusz programban,akkor időnként ajándékba is kapsz kuponokat.Pl plusz 15% engedmény a végösszegből.Így mindig 30-40 Ft között kijön a 4-es pelus.És igencsak ennyibe kerülnek a rosszabb minőségűek.Ami még ennél is olcsóbb,abból pedig valószínű többet kéne használni,és akkor ugyanott vagy.
2010. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!