Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik ilyenkor ajándékba...

Mit illik ilyenkor ajándékba vinni?

Figyelt kérdés
egy aukciós oldalon elnyertünk egy terméket, és az eladó kislánya most kb. fél éves. személyes átvétel lesz, és én szeretnék valamit vinni a kislánynak, de mit szerintetek?
2010. szept. 1. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy szokás?

szerintem nem bunkóság ha nem viszel semmit...

2010. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem is tudom.Illik-e ezt ilyenkor?de ha mindenképp akarsz valamit akkor vegyél gyümölcsöt.Gondolom már kezdik a kóstolgatást.Alma,barack,banán biztos jól jön nekik.

2010. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kicsit rosszul fogalmaztam. nyilván nem kell ilyenkor vinni ajándékot, tehát az "illik" itt nem állja meg a helyét, de az a lényeg, hogy én mindenféleképpen vinni szeretnék valamit, mert nagyon kedves az eladó.
2010. szept. 1. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Semmit! a boltba ha bejön más anyuka nem vásárolsz a gyerekeinek. Nem vagy bunkó nem barátnőhöz mész látogatóba hanem egy eladóhoz azért amit megvettél
2010. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak kellemetlen helyzetbe hozod vele mert nem tudja majd hogy viszonozza-e vagy sem és hogy engedjen-e az árból vagy sem
2010. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is kapok ajándék kengurut. na mindegy.
2010. szept. 1. 13:45
 7/10 A kérdező kommentje:

fordított helyzetben én biztosan örülnék, hogy valaki gondolt a lányomra. és ez ajándék, ergo nem várok el semmi árengedményt stb. egyszerű jóindulat, kedvesség.

de ezek szerint nagyon máshogy gondolom.

2010. szept. 1. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem viszel cserébe akkor valami olyat, amiből meg neked van felesleged otthon? Játék, ruha, babakozmetikum (igazából nem tudom, hogy milyen értékben kell gondolkodni).
2010. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis plüssjáték a kislánynak jó lehet. Jó, hogy vannak még ilyen emberek, mint Te.
2010. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen aranyos vagy... kevesen tennék meg.. hát én biztos valami kisjátékot vinnék, egy csörgőt vagy valami plüsst.
2010. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!