Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy barátnőm szült. Mit illik...

Egy barátnőm szült. Mit illik ilyenkor ajándékba venni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a babának vennék valami aranyos ruhácskát vagy valami baba játékot. Egyébként mután lányom született mindenki a babának hozott ruhát,játékot,pelust stb

2010. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem olyan jól esett, mikor nem csak a gyereknek hoztak ajándékot, hanem nekem is. Vigyél neki valami gyümölcsöt, a gyereknek meg egy cumisüveget, vagy egy csomag pelenkát, attól függ, h mennyi pénzed van.
2010. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Anyukának: gyümölcs, sütemény, ivólé.

A babának pedig olyan játék, amiből nem lehet túl sok, vagy pelenka, törlőkendő. Én ruhának nem örülök.

2010. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a kórházban azt mondták a nővérek,ne együnk sok friss gyümölcsöt szoptatás alatt.

Én kompótot vinnék,azt ehet.

A baba ruhának én sem örültem,mert sokan hoztak 56-ost,ami már akkor nem volt jó a lányomra,mikor hazajöttünk.Ezek csak fogják a port az egyik szekrény alsó polcán,majd továbbadom.

Pelenka azért necces,mert nem tudhatjátok,melyik válik be neki,nálunk csak egytől nincs kiütés.

Cumisüveget meg általában már vesznek a szülők a baba érkezése előtt.


Szerintem ami a legjobb ötlet,az a babajáték.Abból soha nem elég.

2010. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pont ma voltam baba-mama látogatóban. A kisfiú 3 hónapos. Ajándéktáska tartalma:

- 6-9 hónapos korig jó nadrág hosszú ujjú pólóval

- csigás tologató (fakopáncsos)

- kesztyűbáb (fakopáncsos)

- bonbon anyának

- üveg bor apának


Én anno örültem a ruháknak, főleg, h mindenki előre gondolkozott és nagyobb mérettel készült. Tök jó volt, h amikor odajutottunk, volt ez is, az is. És az is jól esett, h ránk is gondoltak, nem csak a babára. Volt, h egy csokor virágot kaptam. :) De olyan is, hogy fagyasztott kacsát (házi). :))))

2010. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kencéket na vegyél, mert úgyis gyógyszertárit használnak. Pelenkának én nem örültem volna, mert az elfogy hamar, és akkor később mi lesz? Mit kaptunk az X nénitől?


Én örültem a ruháknak, általában 62-eset hoztak, így mostanában nem is vettünk ruhácskákat. Te is vegyél inkább 62-es, 68-ast, csak gondolj arra, hogy lehet, hogy már nyáron, vagy ősszel lesz jó rá, szóval ne plüsrugit vegyél, mert az nyáron meleg. De egy hosszúujjú body, vagy egy rövidujjút bármikor lehet használni.


Csörgőből, rágókából egy valaggal kaptunk.


Én jó ötletnek tartom még a habtapit, mert azt később sokáig fogja tudni használni, már szőnyeg helyett is. (mi most azért vettünk, hogy a játszószőnyeget rátegyük, de majd ha már mászni fog, akkor csak szimplán azon. Úgyis lemászik róla, de valamire csak jó lesz, szép színes.

2010. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az en baratnom 3 hete szult. Neki vittunk 1 doboz bombont, apukanak 1 uveg pezsgot, a babanak pedig 2 kis nadragot 2 kis felsovel.
2010. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,Babám kapott ruhát,rágókát,babanaplót,én gyümölcsör,bonbont,virágot,apa pezsgőt,bort!

Akik akkor jöttek látogatóba,mikor már nagyobb volt a baba,és esetleg megkérdezték minek örülnék,én mindig mondtam ,hogy pelenkának(Megmondtam a típust)!


Mi most készülünk a barátnőmhöz,ruhát nem viszek,mert odaadtam neki az összes kinőtt ruhánkat!

Arra gondoltam,hogy veszek alvós kendőt a babának,enyém szereti!

Esetleg popsitörlőt is lehet vinni!

De a fejlesztőjáték is jól jön!

Szia

2010. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aminek én nagyon örültem: a látogatók hoztak pezsgőt + alkoholmentes Törley-t is, így én is ihattam, nagyon jól esett!!! És persze bonbon, süti, virág :)

A babának pedig ahogy olvastam itt a többieket, a legtutibb ajándék a játék, de olyan, ami tényleg babás, nem veszélyes. Abból sosem elég :) Mi kaptunk olyat, amilyet már vettünk, de nem baj, jól jön majd még, ha nagyobb lesz, és tényleg fog játszani is vele.

Ruha, pelus, kence nem biztos, hogy jó ötlet.

2010. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
óvszert haha
2010. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!