Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még 68-as tipegőt...

Érdemes még 68-as tipegőt vinni ajándékba, vagy ilyenkor már nem ilyen ruhát adnak a babára az anyukák?

Figyelt kérdés
November elején fog születni a baba.
2009. szept. 11. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt tök anyukája válogatja. Én abszolut annak a híve vagyok, hogy amíg fel nem áll a gyerek rugiban van, és abból is kizárólag lábfejes rugiban! Utáltam, mikor a naci felcsúszott a lába meg kint volt a gyerkenek.

Lányom most 15 hós, de most is szerzem be neki a kantáros nadrágokat (tipegőket itthonra), mert szeretem, hogy védi a kis mellkasát. Az egy badyt kevésnek tartom, de a pulcsit, hosszuujjut soknak, a kantáros naci pont jó áthidaló a kettő között, nincs kint a dereka sem, nem csúszik le a nadrág...szóval én szeretem.

A szomszéd pl ujszülött korában sem adott a fiára lábfejes rugikat...

Szóval anyát kérdezd meg, hogy hordanak -e ilyen ruhaneműt.

2009. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tavaly novemberben született. A 68-as méretig szivesen hordta a rugdalózókat, 74-estől inkább én is kantáros nadrágot, harisnyát, vagy csak sima nadrágot adok rá, mert már úgy látom, nem kényelmes neki a rugdalózó. Éjjelre használjuk most a pamut rugdalózókat.
2009. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én tipegő párti vagyok, illetve a lábfejes kisnadrágokat szeretem a legjobban. Utálom a zoknikat, mert vagy lecsúsznak, vagy megáll a vérkeringése a babának, úgy elszorítja a lábát.
2009. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!