Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nagyon megfázott. Mivel...

Babám nagyon megfázott. Mivel segíthetek neki alvás közben hogy ne kínlódjon? Orrszívozunk, nasivin cseppezünk a doki bácsi utasítására.

Figyelt kérdés
Szegény nagyon tortyog,sajnos eléggé fülproblémás voltam én is és a nagylányom is,félek hogy ráhúzódik a fülecskéjére,ha alvás közben nem porszívózom akkor nem lesz belőle gond?
2010. szept. 1. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek mellett, amit írtál a hidegpárásító nagyon jó még, hogy jobban kapjon levegőt. Nem tudom van-e nektek olyan, de ha nincs érdemes beszerezni, mert később is nagyon sok hasznát fogod venni.
2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem alvás közben semmiképp ne "porszívozd " szegénykét:) Próbáltad már a babyluff balzsamot? Gyógyszertár/DM, azt hiszem a hátára kell kenni. Én még ilyenkor elővettem a hidegpárásító készüléket is. Az is jó volt, hogy ne legyen olyan száraz a levegő.
2010. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen a babyluuf balzsam nagyon jó, gyógyszertárban is kapható. tengervizes orrspray (fiumare), stodal szirup ha köhög is, fluimucil vény nélküli nyálka eltávolító és köptető, oscillococconium, sinupret csepp szintén nyálka oldó, cebion csepp (c vitamin).

nálunk is náthás a kislányom, ezeket mind adom:) 2 napja lett náthás, most már nem folyik az orra, és kezd múlni!

2010. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éjszakánk borzasztó volt! 3 percenként felsírt,felült,és neki állt hányni sleimet szegény,pedig nagyon sűrűn szívom az orrocskáját. Semmit nem írt fel a doki.lehet vissza viszem mert már szerintem kéne valamit adjon. Melegnek is éreztem,de úgy feszített szegény,hogy nem tudtam megmérni a lázást se. Hajnali 4-től mondható hogy végre alszik a kis drágám. Adtam neki nurofent,lehet az nyugtatta meg.
2010. szept. 2. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!