Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött szemei különböző...

Újszülött szemei különböző színűek? Volt így valakinek? Később egyforma lett?

Figyelt kérdés
Pár napos babámnak az egyik szeme barna, a másik sötétkék. Nálunk és a férjem családjában is a legtöbben barna szeműek. Tudom, hogy ilyenkor nem végleges még a szín és fog változni, de ha most nem egyforma, akkor később sem lesz? Vagy bebarnul majd mindkettő?
2021. okt. 10. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha heterokromias akkor igy is marad.
2021. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg úgy marad.
2021. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd kislánynak is igy volt,és ugy is maradt,most 3 éves,egyik szeme kékes szürke,másik barna

Nagyon különleges

2021. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy marad. Heterokrómia, nagyon ritka.
2021. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A heterokrómia szerintem olyan gyönyörű, ilyen kombinációban főleg! Kislány vagy kisfiú?
2021. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kislány. És nincs ilyen a családban, még csak nem is ismertem senkit akinek lett volna. De nagyon izgat, hogy milyen lesz majd neki. Csak arra még várni kell pár hónapot
2021. okt. 11. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!