Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámank szorulása...

6 hónapos babámank szorulása van a baracktól. (tegnap óta kis keményebb bogyók jönnek csak. ) Milyen ételt adhatok neki ami segíthet? Meggyre gondoltam szölővel. Mindkettőt kostolta már.

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én sütőtököt adok olyankor a kislányomnak, neki is kemény a széklete a baracktól. Neki ez szokott segíteni.
2010. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a baracktól van az biztos. Nem írod hány hónapos a baba, de a szölö magját ne add neki.
2010. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barack rostokban gazdag..attól nem lehet szorulása. Adj neki sokat inni!!!!
2010. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

írtam, 6 hónapos.

Azért gondolom, hogy a baracktól, mert azon kívül a héten csak anyatejet kapott

2010. szept. 2. 11:39
 5/10 A kérdező kommentje:
első válaszoló: hogy készíted el neki a sütőtököt? vagy üvegest adsz?
2010. szept. 2. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Érdekes, az én lányomnak inkább hígítja a székletét a barack. Milyen furcsa, mennyire nem egyformák :)
2010. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az é láyom is "bogyózik",amióta gyümit,meg zöldséget is eszünk,bármit adok neki.ami segített egyedül az a sok-sok folyadék!!!Kínáld meg sűrűn,a lánykám megiszk egy nap 200-250ml teát,vagy vizet,akkor tud jobban kaksizni.ja,5.5 hós
2010. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a sütötök nem jött be, nagy ivben kiköpte, majd a utánna szorosan zárta a száját.

Azt hiszem nem szereti... :-DD

2010. szept. 3. 08:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szorult az őszibaracktól, senki nem hitte el, pedig igen, szóval van ilyen. Most 9 és fél hós, mostanra már nem szorul tőle, igaz, minden nap kap mellé szilvát is :) Szóval érdemes később újra megpróbálni. Ja, az üveges bébiételes barack nem fogta meg annyira, mint a nyers gyümölcs (Kecskeméti őszibarack pulykahússal, nagyon szereti). És a sárgabarack sem, semmilyen formában. Én a szilvát már 7 hós korától adtam neki, mert elnéztem a hozzátáplálási táblázatokat (ott 8 hótól ajánlják), de semmi baja nem lett. A Milupának van Fruttapura nevű terméke, abban alma-szilva, az nagyon jó akkor is, ha éppen nincs szezon. A sütőtök is hajt, illetve próbálj meg kölest keverni a gyümibe, nekünk az is segít. DM-ben lehet kapni bio kölepépet, nagyon egyszerű elkészíteni. Igaz, nem tudom, kölest mikortól lehet adni, ennek nézz utána.
2010. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, most látom, hogy nem ette a sütőtököt.. Tisztára, mint a mi kiscsajunk, ő sem szereti, máig. Én az első hónapot elbíbelődtem azzal, hogy kóstoltatam vele mindent, ami adható 6 hós kortól, semmit nem szeretett, kivéve az almát és a barackot, de azok megfogták. Aztán a 7. hónaptól jött a szilva.
2010. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!